Jazda Off Road Świecie

489.00
Kod produktu: PM0705
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jednym z najciekawszych prezentów będzie na pewno możliwość jazdy off road w Świeciu. To ekstremalna jazda terenowym samochodem po nieutwardzonych drogach, która dostarczy osobie obdarowanej niesamowitej rozrywki – każda chwila na pewno zapisze się mocno w jej pamięci! Wszystko jest w pełni bezpieczne, ponieważ odbywa się pod czujnym okiem instruktora, a przed wyruszeniem w drogę odbywa się krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i budowy samochodu. Obdarowany może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą!

Jazda Off Road Świecie – informacje o voucherze

Jazda off road w Świeciu trwa 1 godzinę, która poprzedzona jest szkoleniem. Jest to spełnienie marzeń każdej osoby, która interesuje się motoryzacją, ale też ciekawy pomysł na oryginalny podarunek dla każdego! Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Obdarowany szczęśliwiec musi jednak posiadać prawo jazdy kategorii B, a na realizację prezentu musi zgłosić się trzeźwy i nie być pod wpływem środków odurzających.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...