Jazda Off Road Poznań

489.00
Kod produktu: PM0703
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jazda off road – Poznań potrafi zaskakiwać!

Gotowy na coś zupełnie nowego? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra. Masa błota, stromych pagórków ekstremalnych zjazdów i ciasnych szlaków, w połączeniu z potężnym samochodem terenowym. Brzmi jak sen? Coś w tym jest, w końcu to jedyna w swoim rodzaju jazda off road! Poznań ma naprawdę wymagające i angażujące trasy, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Wyobraź sobie, tylko Ty, pojazd z napędem 4x4 i szereg trudnych przeszkód, które musisz pokonać. To z pewnością będzie przejażdżka inna niż wszystkie, które do tej pory znałeś. Pora na off-road w najlepszym wydaniu. Masa adrenaliny, emocji i wrażeń gwarantowana!
 
Wybierając przejażdżkę w terenie, nie musisz przejmować się pogodą czy własnymi umiejętnościami. Jedyne, czego od Ciebie wymagamy, to prawo jazdy. Reszta jest po prostu nieważna. Nad wszystkim zawsze czuwa doświadczony instruktor, a przed rozpoczęciem przygody, każdy przechodzi krótkie szkolenie. Przykre incydenty są więc całkowicie wykluczone. Nie oznacza to jednak, że ktoś będzie Cię wyręczał podczas jazdy, o to się nie martw! Kiedy już siądziesz za kierownicą pojazdu, w grę będą już wchodziły tylko i wyłącznie Twoje umiejętności. Z nami sprawdzisz się w ekstremalnych warunkach. A wrażenia? Tysiące osób, które wychodziły z takich aut. Cechą wspólną zawsze był uśmiech – szeroki od ucha do ucha!
 

Udany prezent, czyli jazda off road. Poznań ma świetne tory!

Równie dobrym pomysłem może być podarowanie komuś takiej przejażdżki. W końcu niewielu miało okazję tego spróbować. Dlatego też taki prezent jest zawsze udaną niespodzianką i to jest jego największy atut. Niespodzianki mają przecież zaskakiwać, wywoływać szczere emocje, a to staje się niestety rzadkością. Główną przyczyną jest zwykłe lenistwo. Większość kupuje wszystko w galeriach i centrach handlowych, w dodatku na ostatnią chwilę. Taki upominek nikogo już nie zaskakuje, dlatego też warto zmienić złe nawyki.
 
Chcemy Ci w tym pomóc, a robimy to poprzez stałe udoskonalanie i poszerzanie swoich ofert. Teraz możesz postawić na coś wyjątkowego, bo właśnie taka jest jazda off road. Poznań ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji, ale ta jedna jest po prostu nie do przecenienia! Widok ogromnych kolein, trawersów i rozległych połaci błota potrafi rozbudzić wyobraźnie każdego! Wniosek może być tylko jeden – to będzie udana niespodzianka, której Twoja bliska osoba nie zapomni.
 
Co zrobić, by sprawić komuś ogromną radość? Śpieszymy z pomocą, oto nasz krótki poradnik:
 
1. Odwiedź naszą stronę.
2. Wybierz miasto.
3. Złóż zamówienie.
4. Poczekaj kilka dni i odbierz voucher na jazdę.
 
Proste, prawda? Sam widzisz, idealny prezent można kupić z domu, w kilka minut. Punkt dla pomysłowych! Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...