Jazda Off Road Olsztyn

489.00
Kod produktu: PM0702
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Gotowy na przygodę? Czeka na Ciebie jazda off road! Olsztyn przygotował wyjątkowe tory

Tym razem coś dla fanów ostrej jazdy po wymagającym i dzikim terenie. Chcesz zamienić miejską dżunglę na prawdziwy las? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze nowe atrakcje. Przygotowaliśmy coś całkowicie odjazdowego – tor pełen błota, wzniesień i trawersów. Gotowy na przygodę? To jazda off road! Olsztyn jeszcze nigdy nie dawał takich możliwości. Wystarczy Ci chwila na naszej stronie, by zorganizować sobie prawdziwą przygodę życia! Ty, tor i samochód terenowy z napędem 4x4. Czy może być coś lepszego na przełamanie nudy i codziennej rutyny?

Atrakcje, które dla Ciebie przygotowujemy, są skrupulatnie i dokładnie przygotowywane. Nie inaczej jest w przypadku naszych torów off-road. O Twoje bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany i doświadczony instruktor. Ty natomiast przejdziesz krótkie, ale treściwe szkolenie, które uświadomi, jak zachowywać się w samochodzie i na co zwracać uwagę. Z tego powodu na naszych torach może bawić się każdy: zarówno amator, jak i prawdziwy zawodowiec.

Instruktor będzie czuwał nad przebiegiem atrakcji, ale czy oznacza to, że ktoś będzie Cię trzymał za rękę? Nic z tych rzeczy! Kiedy już siądziesz za kółkiem naszego auta, będziesz mógł rzetelnie sprawdzić swoje umiejętności. Jak sobie poradzisz? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać. Odwiedź nasz tor i staw czoła wszystkim przeszkodom. Solidne porcje adrenaliny i dzikiej radości gwarantowane!

Najlepsza jazda off road. Olsztyn wie, jak się robi prezenty!

Zastanawiałeś się, dlaczego prezenty nie sprawiają już takiej radości, jak kiedyś? Sprawcą takiego stanu rzeczy jest najzwyczajniejsza nuda. Prezenty niestety już nie zachwycają, nie wywołują miłego uczucia zaskoczenia. Jak to zmienić? Przede wszystkim nie można ograniczać się jedynie do zahaczenia o centrum handlowe i to w dodatku na ostatnią chwilę.

Jeśli chcesz zaskoczyć, musisz wykazać się kreatywnością. Dlatego też przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i inspirujących pomysłów, a jednym z nich jest właśnie jazda off road. Olsztyn może pochwalić się wyjątkowo rozbudowanymi torami, więc zabawa zawsze jest przednia. Taki prezent z pewnością wywoła ogromne poruszenie – w końcu nikt się tego nie spodziewa. To Twoja przewaga! Kluczem do udanej niespodzianki zawsze będzie element zaskoczenia, a my oferujemy Ci tylko to, co jest naprawdę wyjątkowe.

Jak zdobyć prawdziwy prezent marzeń? To naprawdę proste! Wystarczy wejść na stronę, wybrać lokalizację, zamówić i odebrać swój voucher, wyznaczyć odpowiedni termin. To, w jaki sposób przekażesz ten voucher komuś bliskiemu, pozostawiamy Tobie. Radzimy jednak postarać się o ładną kopertę! W końcu taki prezent zasługuje na wyjątkową oprawę.

Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...