Jazda Off Road Łódź

489.00
Kod produktu: PM0701
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jazda off road! Łódź ma fenomenalne trasy!

Jeżeli marzy Ci się ostra jazda po wymagającym terenie, to trafiłeś pod właściwy adres. Przygotowaliśmy coś, co pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności w hardcorowych warunkach. Tylko Ty, samochód terenowy i szlak pełen wyzwań. Zainteresowany? Najwyższa pora sprawdzić, jak smakuje ekstremalna jazda off road. Łódź może pochwalić się wyjątkowymi terenami, które dają masę satysfakcji.

Sprawdzą się tutaj wszyscy miłośnicy off-road'u, bez względu na poziom zaawansowania, doświadczenie czy umiejętności. Masz prawo jazdy? W takim razie to rozrywka dla Ciebie! Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś okazji zmierzenia się z masą błota, trawersów i stromych podjazdów, to najwyższy czas nadrobić zaległości. Jeśli natomiast takie atrakcje to dla Ciebie chleb powszedni, a na szlakach off-road zjadłeś zęby, to niczym się nie martw. Wyznaczymy Ci trasę, która zmusi Cię do wykorzystania wszystkich swoich umiejętności. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Wszystko po to, by sprawić Ci masę atrakcji i zamienić zwykły dzień w niezapomniane chwile.

Wszystkie obawy są bezpodstawne. Nad przebiegiem atrakcji zawsze czuwa wykwalifikowany instruktor, który doskonale zna się na swoim fachu. Ponadto, przed jazdą zawsze przejdziesz krótkie szkolenie, które pozwoli Ci poznać specyfikę toru i pojazdu. Wszystko to sprawia, że każdy kierowca jest całkowicie bezpieczny, a sama jazda upływa bezawaryjnie.

Nie oznacza to jednak, że ktoś będzie Cię wyręczał. Bez szans – nie musisz się tym martwić. Kiedy już zasiądziesz za kierownicą pojazdu z napędem 4x4, sam stawisz czoła wszystkim przeszkodom. Tylko Ty, Twoje umiejętności i chłodny umysł. Gwarantujemy, że to solidny zastrzyk adrenaliny!

Jaki prezent? Nasz pomysł to jazda off road! Łódź dostarcza masę atrakcji

Znasz kogoś, kto chciałby się sprawdzić w takich warunkach? W takim razie proponujemy Ci, żebyś postawił na wyjątkowy prezent. Voucher na przygodę życia? To wygląda fenomenalnie, nikt się tego nie spodziewa, więc to zawsze udana niespodzianka. W końcu nikogo już nie cieszą nudne upominki bez polotu. Masz szansę pozytywnie zaskoczyć bliską osobę, wystarczy jedynie postawić na coś szczególnego.

Nasze atrakcje to dowód na to, że przy udanych niespodziankach najważniejszy jest sam pomysł. Kreatywne podejście do tematu potrafi zdziałać prawdziwe cuda, dzięki czemu pieniądze i przepych schodzą na dalszy plan.

Wiemy, że z tymi pomysłami bywa różnie, dlatego też przygotowaliśmy najciekawsze propozycje i zgromadziliśmy je w jednym miejscu. Dzięki temu fenomenalna niespodzianka jest kwestią kilku minut i to bez wychodzenia z domu. Inspiracja na dziś? Szczególnie ciekawa będzie jazda off road!  Łódź potrafi obudzić dziecko w każdym, nasze tory z pewnością pomogą Ci spełnić dziecięce fantazje!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...