Jazda Off Road Kraków

489.00
Kod produktu: PM0700
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jazda off road – Kraków i jego najlepsze trasy

Trudny teren, błoto, ekstremalne przeszkody i potężna terenówka z napędem 4x4 – czego chcieć więcej? Taka zabawa to prawdziwy raj dla miłośników jazdy off-road. Niezmiernie cieszy nas to, że po tego rodzaju rozrywkę sięgają już nie tylko Panowie, ale też Panie, ale czy kogoś to dziwi? W końcu taka atrakcja potrafi rozpalić dosłownie każdego. Tylko pomyśl, tylko Ty, pojazd i wymagający, krakowski tor. Czy może być lepiej? Już dzisiaj możesz się poczuć jak gwiazda rajdów czy topowy zawodnik off-roadu. Teren czeka, pojazd już jest, pozostaje tylko Twoja obecność.

Dajemy Ci możliwość siedzenia za kółkiem prawdziwej bestii. Kierownica jest Twoja. Żadnej przejażdżki, czy podziwiania z boku. Sprawdzimy Twoje zdolności i Twoją umiejętność prowadzenia po skomplikowanym torze. Instruktor będzie jedynie cichym pasażerem, który dopilnuje, by wszystko było pod kontrolą. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, by Ci je zapewnić, a skoro nie ma się czego bać, to pozostaje już tylko ruszyć na spotkanie z toną błota, kurzu, sporymi wzniesieniami i wąskimi przesmykami.

Nasza oferta sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sprostamy oczekiwaniom zarówno nowicjusza, jak i prawdziwego zawodowca. Jedyne, czego wymagamy to prawo jazdy. Cała reszta jest bez znaczenia. Sam widzisz, jak niewiele trzeba, by spróbować, czym jest prawdziwa jazda off road. Kraków z pewnością ma wszystko, czego potrzebujemy, by Cię zadowolić.

Jaki prezent? Koniecznie jazda off road! Kraków już pokochał ekstremalne doznania

Zastanawiasz się, jak zaskoczyć bliską osobę z okazji ważnego dla niej święta? Porzuć pomysły o wyjeździe do pobliskiej galerii, mamy coś dużo lepszego. Proponujemy dzień pełen wrażeń i adrenaliny. To zdecydowanie dobry pomysł, jeżeli zamierzasz zaskoczyć i sprawić prawdziwą niespodziankę, a to wbrew pozorom nie jest wcale takie trudne. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.

Zauważyłeś, że prezenty coraz rzadziej sprawiają radość? Głównymi winowajcami tego zjawiska są nuda i powtarzalność. Prezenty po prostu przestały zaskakiwać. Chcemy to zmienić poprzez pełne emocji i adrenaliny wyzwania, a dzisiejszą gwiazdą jest właśnie jazda off road. Kraków ma do zaoferowania naprawdę dobry tor. Może się na nim sprawdzić dosłownie każdy. Wystarczy, że podarujesz mu w prezencie voucher na przejazd i gotowe! W ten sposób postawisz na prawdziwy prezent marzeń.

Ktoś, komu chcesz sprawić taką niespodziankę, nigdy nie siedział za kółkiem takiego pojazdu? Niczym się nie martw. Właśnie od tego jest nasz instruktor. Krótkie szkolenie z pewnością wystarczy, by nadrobić braki. Ekstremalna przejażdżka off-road to rodzaj niespodzianki, która zawsze wypali, bo umiejętności, pogoda czy ubiór nie mają tutaj żadnego znaczenia.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 18.07.2020, 11:27

Nie spodziewałem się, że to może dać tyle frajdy :)


 

Ładowanie danych ...