Jazda Off Road Kazimierz Dolny

489.00
Kod produktu: PM0699
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Ekstremalna jazda off road – Kazimierz Dolny wie, co to prawdziwy off road

Wyobraź sobie, że porzucasz miejską dżunglę i zaczynasz przygodę pełną ekstremalnej jazdy w niesamowicie trudnych warunkach. To nie gra komputerowa czy film, tylko jazda off road. Kazimierz Dolny dysponuje trasami, które potrafią dać w kość. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny pojazd – prawdziwą bestię, dla której tona błota, strome podjazdy i liczne trawersy to żaden problem. Zainteresowany? Z nami możesz przeżyć przygodę swojego życia. Żadnych ograniczeń, tylko Ty, kierownica i niezliczone wyzwania, którym będziesz musiał stawić czoła!

Nie oznacza to, że nikt nie będzie nadzorował przebiegu atrakcji. O bezpieczeństwo na torze zadba doświadczony i wykwalifikowany instruktor. Ty natomiast przed startem przejdziesz krótkie, ale rzeczowe szkolenie, dzięki któremu poznasz zasady panujące na torze. Czy to znaczy, że ktoś będzie trzymał Cię za rączkę? Na pewno nie! Kiedy już zasiądziesz za kółkiem pojazdu terenowego, w grę będą już wchodziły tylko i wyłącznie Twoje umiejętności i Twój chłodny umysł. Powodzenia!

Dla kogo jest ekstremalna jazda po bezdrożach? Jedyne, czego wymagamy, to prawo jazdy. Jeżeli nie masz doświadczenia, to nic nie szkodzi – w końcu każdy kiedyś zaczynał. Gwarantujemy, że szybko się przekonasz do takiej rozrywki. A wprawa? Nawet nie zauważysz, kiedy następne przeszkody staną się coraz łatwiejsze. Pierwsze koty za płoty!

Jeśli natomiast off-road jest czymś, na czym zjadłeś zęby, a zwykłe szlaki nie sprawiają Ci żadnych problemów, to bez obaw. U nas znajdziesz tor, który solidnie przetestuje Twoje umiejętności i zmusi Cię do maksymalnego skupienia. To nie pierwsza lepsza ścieżka, tylko tor przygotowany z myślą o prawdziwych zawodowcach!

Nasz pomysł na prezent, czyli jazda off road – Kazimierz Dolny ciągle zaskakuje!

Spróbowałeś już swoich sił? Pora by sprawić tę przyjemność komuś innemu! Ekstremalna przejażdżka terenówką w wielu przypadkach jest niesamowitą niespodzianką. W końcu kto spodziewa się prezentu w postaci vouchera na przygodę życia? Możesz sprawić, że najbliższa okazja do obdarowania bliskiej osoby będzie szczególna. Stanie się tak, jeśli postawisz na wyjątkowy prezent.

Warto pamiętać, że udana niespodzianka jest kwestią kreatywności. Dobry pomysł może zagwarantować sukces i właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych atrakcji pełnych adrenaliny w czystej postaci. Wybierając taką niespodziankę, stawiasz na zaskoczenie, które szybko przerodzi się w czystą radość. To w końcu możliwość spędzenia pięknych chwil za kółkiem potężnego wozu terenowego z napędem 4x4. Nie tylko chłopcy o tym marzą – Ci nieco więksi chłopcy także potrafią być radosne jak dzieci, pokonując nasze tory.

Dlatego też, jeżeli szukasz niespodzianki, to wybór wydaje się prosty – warto postawić na takie atrakcje, jak jazda off road. Kazimierz Dolny zaskoczy cię trasami, o których wcześniej nie miałeś nawet pojęcia.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...