Jazda Off Road Katowice

489.00
Kod produktu: PM0698
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.
Niezapomniana jazda off road – Katowice mają świetne tory!
 
Gotowy na ekstremalną jazdę po wymagającym terenie? Pora usiąść za kółkiem prawdziwej bestii, która potrafi pokonać każdą przeszkodę terenową. Wystarczy jej jedynie kierowca, który nie boi się wyzwań i chce przeżyć przygodę swojego życia. To jak? Jesteś gotowy na coś zupełnie nowego? Już dziś możesz spróbować, czym jest prawdziwa jazda off road. Katowice stwarzają doskonałe warunki do takiej zabawy. Tory, które dla Ciebie przygotowaliśmy, są nie tylko bardzo wymagające i rozległe, ale też niezwykle różnorodne. Dzięki temu mamy pewność, że zadowolony będzie każdy, bez względu na doświadczenie za kierownicą czy znajomość off road'u. Gwarantujemy, że wrażenia po tak ostrej jeździe zawsze są fenomenalne, a szeroki uśmiech, będzie towarzyszył przez resztę dnia. To nie fikcja, wystarczy spojrzeć na tych, którzy już tego spróbowali! My widzimy ich na co dzień, a wnioski zawsze są takie same – po prostu warto spróbować swoich sił w takiej jeździe.
 
A Ty już tego próbowałeś? Jeśli nie, to jesteś we właściwym miejscu. Pokażemy Ci, czym jest prawdziwy zastrzyk adrenaliny i sprawimy, że ten dzień będzie pełen wrażeń i emocji, które zapamiętasz na zawsze. Jeśli natomiast już wiesz, czym jest przeprawa przez ekstremalnie trudny teren, a napęd 4x4 to dla Ciebie chleb powszedni, to bez obaw – mamy tory, które będą solidnym sprawdzianem dla Twoich umiejętności. Z nami sprawdzisz się pod każdym względem.
 

Pomysł na prezent? Koniecznie jazda off road! Katowice na pewno Cię zaskoczą

Zastanawiałeś się, dlaczego prezenty nie sprawiają już takiej radości jak kiedyś? My znamy się na udanych niespodziankach i widzimy, w czym tkwi problem. Główną przyczyną jest najzwyczajniejsza nuda. Upominki i niespodzianki stały się po prostu niezwykle przewidywalne i niespersonalizowane. Byle jaki drobiazg kupiony na ostatnią chwilę w pobliskiej galerii nie może przecież wywołać szczerych i silnych emocji – nie ma na to żadnych szans. Dlatego też stworzyliśmy przeróżne i ekstremalne oferty, które pomogą Ci z tą monotonią walczyć. Jak więc sprawić udaną niespodziankę? Specjalnie dla Ciebie tworzymy ten krótki poradniki:
 
1. Odwiedź naszą stronę.
2. Wybierz najlepszą dla siebie lokalizację.
3. Wybierz najbardziej ekstremalną atrakcję.
4. Zamów i odbierz voucher.
5. Wybierz wyjątkową kopertę.
6. Obserwuj reakcję obdarowanego.
7. Nagrywaj jego zmagania w dniu atrakcji!
 
Proste, prawda? Sami jesteśmy w szoku, myśląc o tym, że zrobienie prawdziwej niespodzianki dalej może być proste i przyjemne. Trzeba jedynie wiedzieć, gdzie szukać. Tutaj wyjątkowa inspiracja przychodzi sama. Ogrom ofert daje ogromne pole do popisu, a wymarzona niespodzianka staje się niezwykle prosta do zrealizowania.
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...