Jazda Off Road Gdańsk

489.00
Kod produktu: PM0696
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
1 godzina
Informacje dla oglądających:
Organizator zezwala też na uczestnictwo w jeździe osobom towarzyszącym.
Pogoda:
Prezent może być realizowany bez względu na panujące warunki pogodowe. Jazdy Off Road odbywają się przez cały rok.
Obowiązujący strój:
Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia, które jest odporne na wodę oraz błoto. Odzież wierzchnia powinna być wygodna i oczywiście stosowna do pory roku. Musimy wziąć pod uwagę, że ze względu na warunki terenowe, ubranie może ulec zabrudzeniu.
Informacje dodatkowe:
Osoba obdarowana powinna dokonać stosownej rezerwacji pojazdu w terminie 7 siedmiu dni przed planowaną realizacją vouchera.
Wymagania:
Koniecznym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B przez osobę kierującą pojazdem. Organizator zastrzega, że jazda nie zostanie zrealizowana, jeśli osoba kierująca będzie po spożyciu alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W takim przypadku kierowca nie zostanie wpuszczony do samochodu terenowego.
Lokalizacja:
Okolice poligonu i lotniska. Dokładna lokalizacja ustalana jest z organizatorem po kontakcie.
Ważność:
365 dni.

Jazda Off Road w Gdańsku, to doskonała okazja, aby na własnej skórze przekonać się czym jest ekstremalna jazda samochodem w warunkach terenowych. Voucher na Jazdę Off Road w Gdańsku można sprezentować zapalonemu kierowcy lub tym znajomym i bliskim, którzy uwielbiają nowe wyzwania. Jazda w trudnych warunkach trwa nieco ponad godzinę i może odbywać się w dowolnych, wybranych przez obdarowanego – warunkach pogodowych. Co więcej, każda obdarowana osoba może zaprosić na przejażdżkę bliską sobie osobą, która zajmie miejsce pasażera.

Jazda Off Road – Gdańsk i okolice

Podczas jazdy Off Road w Gdańsku kierowca będzie mógł poczuć się jak prawdziwy rajdowiec, pokonując bezdroża podczas kierowania samochodem terenowym. W każdej chwili może jednak liczyć na pomoc wykwalifikowanego instruktora, którego obowiązkiem będzie czuwać nad bezpieczeństwem kierowcy oraz pasażera. Może też on służyć pomocą oraz merytorycznym wsparciem, jeśli chodzi o samo prowadzenie samochodu w tych warunkach. Taki prezent z pewnością zachwyci wszystkich sympatyków jazdy terenowej, którzy lubią spędzać aktywnie wolny czas.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...