Jazda Lamborghini Ułęż

499.00
Kod produktu: PM0838
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 2500 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
MotoPark Ułęż, Nowodwór 53
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini Ułęż - 100% emocji

Szukając pomysłu na prezent dla mężczyzny warto postawić na jakieś propozycje, które będą związane z motoryzacją. To zawsze taka propozycja, która świetnie się sprawdzi i przypadnie do gustu obdarowanemu. Tym doskonałym wyborem będzie między innymi Jazda Lamborghini Gallardo w Ułężu. Małe grono mężczyzn jest ma możliwość wsiąść do sportowego samochodu więc taka okazja faktycznie świetnie się sprawdzi i prezent powinien przypaść do gustu. 

Jazda Lamborghini Ułęż – atrakcyjny prezent 

Jeśli ktoś będzie się decydował na jazdę Lamborghini w Ułężu można oczekiwać, że nie tylko prezent będzie udany, ale również jazda zostawi wiele dobrych wrażeń. Odbywa się na torach specjalnie przygotowanych, dlatego w warunkach komfortowych dla osoby, która będzie takim autem sportowym kierować. Dodatkowo na miejscu pasażera będzie siedział również doświadczony instruktor, który będzie służył radą i kontrolował przebieg jazdy. Dlatego taka atrakcja będzie również odpowiednia w przypadku osób, które wcześniej nie miały okazji siedzieć w sportowym samochodzie.

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...