Jazda Lamborghini Toruń

499.00
Kod produktu: PM0836
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1050 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Toruń
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini Toruń - 100% adrenaliny

Coraz częściej prezentem staje się nie jakiś produkt materialny, ale jakieś wyjątkowe przeżycie. Dlatego między innymi Jazda Lamborghini w Toruniu to taka atrakcyjna propozycja, na którą warto będzie zwrócić uwagę. Między innymi będzie to prezent świetny dla Panów, miłośników samochodów, mężczyzny, który zwraca uwagę na szybkie samochody. 

Jazda Lamborghini Toruń - komfort i bezpieczeństwo 

Przygotowana atrakcja a więc Jazda Lamborghini w Toruniu to propozycja dla każdego niezależnie od doświadczenia w takich samochodach. Przede wszystkim jeśli chodzi o taką jazdę to odbywa się na torze więc w bezpiecznych warunkach i dodatkowo również pod okiem doświadczonego instruktora. Dlatego jeśli chodzi o te propozycje to nawet jeśli ktoś nigdy w takim aucie nie był będzie mógł tam oczywiście komfortowo się czuć i nim jeździć. Jazda odbywa się w dobrych warunkach atmosferycznych więc ta kwestia również będzie miała istotne znaczenie, ponieważ będzie podnosić komfort i bezpieczeństwo jazdy w sportowym aucie.

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...