Jazda Lamborghini Słomczyn

499.00
Kod produktu: PM0835
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1200 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini Słomczyn - 100% emocji

Pomysł na atrakcyjny prezent to obecnie coś co szczególnie się ceni, dlatego szuka się różnych atrakcyjnych propozycji, które w tej sytuacji mogą się sprawdzić. Między innymi Jazda Lamborghini Gallardo w Słomczynie może być taką ciekawą propozycją dla osób, którzy szukają prezentu dla mężczyzny, który jest miłośnikiem samochodów. Jazda odbywa się na torze, w dobrych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu można cieszyć się komfortem jazdy. Wszystko pod okiem doświadczonego instruktora, dlatego w warunkach w pełni bezpiecznych

Jazda Lamborghini Słomczyn – pomysł na prezent 

Przed wszystkim decydując się na jazdę Lamborghini w Słomczynie będzie można stworzyć prezent, który da dużo ciekawych wrażeń. To faktycznie propozycja, która będzie doskonała dla tych, którzy lubią samochody czy się nimi interesują. Jazda na torze sprawia, że jest to propozycja dla każdego nawet jeśli nie ma się żadnego doświadczenia w zakresie korzystania z szybkich sportowych samochodów. Jeśli ktoś szuka prezentu dla mężczyzny to warto na tą propozycję zwrócić uwagę. Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...