Jazda Lamborghini Radom

499.00
Kod produktu: PM0833
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 2500 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1. 25 km od Radomia
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini w Radomiu przyciąga wszystkich fanów motoryzacji, szybkich samochodów i wyjątkowych przygód. Osoba obdarowana prezentem może wykonać jedno okrążenie za kierownicą Lamborghini Gallardo – a wszystko może zostać uwiecznione przez osoby towarzyszące, które obdarowany może ze sobą zabrać by obserwowały przejazd. Prezent jest sezonowy, realizowany w okresie wiosenno-letnim przy dobrej pogodzie. Zabawa zawsze jest fantastyczna, a wspomnienia na pewno długo nie zatrą się w pamięci uczestnika zabawy!

Jazda Lamborghini Radom - ważne informacje

Każda jazda Lamborghini w Radomiu musi zostać wcześniej zarezerwowana, żeby można było mieć pewność, że tor będzie wolny. Osoba obdarowana musi zgłosić się ze swoim prawo jazdy kategorii B, przede wszystkim trzeźwa i w wygodnym stroju. Ważne jest, by obuwie miało miękką podeszwę. Do jazdy nie zostanie dopuszczony nikt, kto pozostaje pod wpływem różnych środków odurzających. Przejażdżki odbywają się pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika.

Radom zaprasza na przejażdżkę, jednak pamiętaj, że voucher na przejazd Lambo Gallardo można wykorzystać również w innych dostępnych lokalizacjach wymienionych w sklepie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...