Jazda Lamborghini Pszczółki

499.00
Kod produktu: PM0832
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: około 1200 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Autodrom Pomorze, Żuławska 5
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Czy może być lepszy pomysł na prezent, niż jazda Lamborghini w Pszczółkach? To fantastyczny podarunek dla każdej osoby, która lubi luksusowe, sportowe samochody i marzy, by choć raz się jakimś przejechać! Kupując bliskiej osobie voucher na jazdę Lamborghini Gallardo, ofiarujesz jej jedno okrążenie za kierownicą tego auta na torze wyścigowym.

Jazda Lamborghini Pszczółki – jak zrealizować voucher?

Jazda Lamborghini w Pszczółkach będzie prezentem, który na pewno każdy na długo zapamięta! Na tor wyścigowy należy zgłosić się w wygodnym stroju, który nie będzie krępował ruchów i w obuwiu na miękkiej podeszwie. Trzeba zabrać ze sobą voucher. Jazda nie będzie możliwa, jeśli ktoś co najmniej 14 dni wcześniej nie zamówi terminu dla siebie, nie ma prawa jazdy kategorii B, albo przybył na miejsce pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Warto pamiętać, że przejazd będzie przygodą nie tylko dla samej osoby obdarowanej, ale także osób jej towarzyszących – można je zabrać ze sobą, by obserwowały przejażdżkę. Na realizację prezentu ma też wpływ pogoda. Nad bezpieczeństwem całego przejazdu czuwa zaś instruktor, który przekaże uczestnikowi informacje dotyczące obowiązujących zasad.

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...