Jazda Lamborghini Olsztyn

499.00
Kod produktu: PM0831
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: ok. 2000 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Olsztyn
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini w Olsztynie polecana jest szczególnie tym kierowcom, którzy nigdy nie mieli okazji prowadzić wyścigowego samochodu tej klasy. Lamborghini Gallardo, to jeden z najbardziej znanych i najlepszych pojazdów wyścigowych. Jego prowadzenie na torze wyścigowym, to prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji. Podczas jazdy Lamborghini w Olsztynie będziemy mieli okazje przejechać jedno okrążenie na profesjonalnym torze.

Jazda Lamborghini Olsztyn – kto może skorzystać z prezentu?

W jeździe Lamborghini w Olsztynie mogą uczestniczyć osoby posiadające prawo jazdy kategorii B. Uczestnik jednocześnie nie może być pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Przed jazdą, instruktor poinformuje każdego uczestnika o zasadach bezpiecznej jazdy i udzieli nam wskazówek co do efektywniejszej i dynamiczniejszej jazdy. W trakcie jazdy Lamborghini powinniśmy być ubrani w lekki, nie krępujący strój, a także obuwie ze stosunkowo miękką podeszwą. Aby dokonać rezerwacji toru, musimy zgłosić chęć realizacji vouchera z minimum czternastodniowym wyprzedzeniem. Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...