Jazda Lamborghini Modlin

499.00
Kod produktu: PM0829
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1200 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1B, Nowy Dwór Mazowiecki
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Przeżycie, jakim jest jazda Lamborghini w Modlinie, jest z całą pewnością niezapomniane. Mocy tego samochodu nie da się porównać do typowych pojazdów, jakimi osoba obdarowana porusza się na co dzień. Co więcej, fakt, iż na torze, gdzie odbywa się przejazd, nie obowiązują typowe zasady ruchu drogowego, pozwala na prawdziwe szaleństwo. Oczywiście w ramach rozsądku i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Jazda Lamborghini Modlin - to coś, co zapamiętasz na całe życie

Atrakcja w postaci jazdy Lamborghini w Modlinie poprzedzona jest specjalnym szkoleniem z bezpieczeństwa. Jest to niezbędne, jak i prawo jazdy kategorii B. Osoba obdarowana musi być też trzeźwa. Powinna mieć na sobie wygodny strój sportowy i obuwie z miękka podeszwą. Termin realizacji atrakcji może ulec zmianie, ponieważ jazda Lamborghini w Modlinie wymaga dobrych warunków pogodowych. Obejmuje jedno okrążenie toru, który musi być suchy. W razie problemów z pogodą atrakcja zostanie przeniesiona na inny termin. Termin trzeba ustalić z 14-dniowym wyprzedzeniem, a jego zmiany można wprowadzać najpóźniej na 7 dni przed wydarzeniem. Voucher na jazdę Lamborghini Gallardo można wykorzystać również w innych lokalizcjach kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...