Jazda Lamborghini Łódź

499.00
Kod produktu: PM0828
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1000 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Łódź
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Motoryzacyjne niebo na wyciągnięcie ręki - Jazda Lamborghini Łódź

Jazda Lamborghini w Łodzi to propozycja dla tych wszystkich fanów motoryzacji, którzy zawsze marzyli o tym, aby zasiąść za sterami tak potężnego i szybkiego pojazdu. Teraz możesz samemu poprowadzić Lamborghini Gallardo, „bestię sportową” i poczuć moc 570 koni mechanicznych. Jazda Lamborghini to szansa na prowadzenie samochodu, który może się rozpędzić nawet do 315 km / h, a do 100 km / h przyśpiesza w 3,8 s. Pojemność skokowa silnika to 4961 cm3, a moc silnika - 570 zs, 5,0 V10.

Zanim zasiądziesz za sterami tej maszyny, spotkasz się się z profesjonalnym instruktorem. Ten zapozna Cię z maszyną i opowie o niuansach jazdy. Kiedy będziesz gotowy i uruchomisz samochód, usłyszysz ryk potężnego silnika i będziesz mógł cieszyć się jazdą. Instruktor będzie z Tobą przez cały czas trwania wydarzenia. Jeśli chcesz skorzystać z vouchera, wystarczy wcześniej zarezerwować termin przejażdżki. Wydarzenie może się nie odbyć, jeśli będą panowały trudne warunki pogodowe: opady, niska widoczności, silny porywisty wiatr itp.

Jazda Lamborghini Łódź – pokieruj najszybszym pojazdem świata

Jazda Lamborghini w Łodzi to możliwość wypróbowania samochodu, który pojawił się na salonach w 2003 roku i do dziś uznawany jest za najlepszy i najszybszy w swojej klasie. Premiera super samochodu Gallardo (typ L140) odbyła się podczas Salonu Samochodowego w Genewie w marcu 2003 roku. Nazwa Gallardo nawiązuje do walki byków. To słowo w tłumaczeniu z hiszpańskiego oznacza „odważny”. To nazwa popularnej rasy walczących byków, wyhodowanych w XVIII wieku. Dziś jest to najpopularniejszy model Lamborghini - w ciągu 2 lat zbudowano ponad 3000 samochodów tego typu.

Samochód został stworzony wspólnie przez inżynierów Audi (projektujących całkowicie aluminiowy korpus i silnik) oraz włoskiego koncernu (opracowujących podwozie i regulujących zawieszenie na podwójnych wahaczach). Nadwozie jest produkowane w Niemczech w dwóch przedsiębiorstwach - Audi AluCenter i Krupp Drauz, a następnie transportowane do Włoch w celu ostatecznego montażu. Projekt jest podobny do Murcielago, ponieważ wygląd tych samochodów został stworzony pod kierunkiem jednego mistrza Luca Donkerwolka.

Po modelach Countach Diablo i Murcielago wyposażonych w otwierane pionowo drzwi koncern postanowił wrócić do tradycyjnych drzwi otwieranych w płaszczyźnie poziomej. Ten samochód jest wyposażony w silnik V10 umieszczony w podstawie przed tylną osią. Jednostka napędowa ma pojemność 5 litrów. Jest w stanie rozwinąć moc do 500 KM. Kąt cylindrów wzrósł z tradycyjnego 72 do 90, co pozwoliło zmniejszyć wysokość silnika i obniżyć środek ciężkości samochodu. Jest to niezwykle przydatne przy przyspieszaniu do setki w 4,4 sekundy i prędkości maksymalnej 310 km / h. Jeszcze się wahasz? Łódź, jej tor i Lambo wzywają Cię!

Jeśli masz jeszcze wątpliwości czy akurat Łódź to odpowiednie miejsce dla Ciebie na realizację jazdy to wiedz, że voucher można zrealizować również w innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:16

Już tęsknię a byłem raptem 2 dni temu. Na pewno wrócę bo było świetnie.


, 02.05.2020, 00:56

Nawet w najśmielszych wyobrażeniach nie spodziewałem się takich wrażeń przy przyspieszaniu i wchodzeniu w zakręty. Coś nie do opisania...


 

Ładowanie danych ...