Jazda Lamborghini Kraków

499.00
Kod produktu: PM0827
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1050 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Moto Park Kraków, ul. Rzepakowa 4
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Lamborghini Kraków - spełnienie motoryzacyjnych marzeń

W 100% pewny skok adrenaliny czyli jazda Lamborghini. Kraków zapewnia to na specjalnym torze o długości 1050 metrów. To marzenie wielu miłośników motoryzacji. Teraz każdy z nich może spełnić swoje marzenie, dzięki voucherowi na wykonanie jednego okrążenia za kierownicą tego fantastycznego, nowoczesnego samochodu! Chodzi konkretnie o model Lamborghini Gallardo – supersamochód wysokiej klasy. Voucher prezentowy na takie wydarzenie może być podarunkiem urodzinowym, imieninowym, albo wiązać się z jakąś rocznicą czy inną, szczególną okazją. W dodatku zmagania na torze może obserwować grono przyjaciół czy rodzina – można bowiem przybyć na tor ze wsparciem, które będzie przez cały czas kibicować. To także szansa na pamiątkowe zdjęcia, choć oczywiście przeżycie jest na tyle wyjątkowe, że na pewno utkwi w pamięci osobie obdarowanej!
 

Dobra motoryzacyjna zabawa gwarantowana - jazda Lamborghini Kraków

Jazda Lamborghini w Krakowie, po przystosowanym do tego torze, to znakomity prezent dla każdego fana motoryzacji. Z podarunku będą się cieszyć wszystkie osoby, które uwielbiają robić coś nowego. Tego rodzaju wydarzenia zapisują się w pamięci na zawsze – są nowe i ciekawe. Voucher prezentowy jest przeznaczony wyłącznie dla osoby, która posiada już prawo jazdy kategorii B. Trzeba to uwzględnić przy wymyślaniu podarunku, by nie okazało się, że obdarowany nie może zrealizować vouchera. Na tor nie można też zgłaszać się pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Jest to kategorycznie zabronione i w podobnej sytuacji prezent nie będzie mógł zostać zrealizowany.
 
Czy są jeszcze jakieś zalecenia? Na tor warto przybyć w ubraniu luźnym, wygodnym, które nie będzie krępowało ruchów. Jeśli zaś chodzi o obuwie, powinno być na miękkiej podeszwie. Zwiększy to bezpieczeństwo jazdy. Nim dana osoba ruszy w trasę po torze, zostanie krótko przeszkolona. Wszystko będzie się odbywało pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, który będą czuwać nad bezpieczeństwem w trakcie realizacji prezentu. Jeśli zaś chodzi o termin, nie jest on wcale z góry ustalony, a sam voucher jest ważny przez 365 dni od momentu zakupu.
 
To sprawia, że każda obdarowana osoba może dostosować swój plan zajęć do wolnych terminów na torze i wybrać dla siebie najwygodniejszą datę. Rezerwacja musi się odbyć na przynajmniej 14 dni przed planowaną jazdą, a ewentualna zmiana terminu musi mieć miejsce na co najmniej 7 dni wcześniej. Czasami pogoda może pokrzyżować plany - przy dużych opadach deszczu konieczne bywa przesunięcie terminu na bardziej sprzyjający moment. Prezent może zostać zrealizowany w miesiącach wiosennych czy letnich. To naprawdę wspaniały podarunek, a Kraków jest świetnym miastem żeby go zrealizować!
 
Voucher można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:14

Motoryzacyjny orgazm! Na pewno wrócę!!!


, 28.06.2020, 12:30

Niezła frajda!


, 21.05.2020, 21:25

To było moje marzenie od dawna i w końcu dzięki wam się spełniło. Dzięki! A wrażenia aż ciężko opisać ;) spróbujcie sami...


 

Ładowanie danych ...