Jazda Lamborghini Koszalin

499.00
Kod produktu: PM0826
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1000 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Motopark Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8a
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

W trakcie jazdy Lamborghini w Koszalinie będziemy mogli przejechać jedno okrążenie profesjonalnego toru wyścigowego za kierownicą jednego z najszybszych samochodów świata. Voucher na jazdę Lamborghini Gallardo w Koszalinie to idealny prezent dla tych mężczyzn, którzy fascynują się motoryzacją i nigdy jeszcze nie mieli okazji spróbować swoich sił, jeśli chodzi o prowadzenie sportowego samochodu.

Jazda Lamborghini Koszalin – bezpieczne emocje

Zanim podejmiemy się jazdy Lamborghini w Koszalinie, instruktor poinformuje nas o wszelkich zasadach bezpiecznego prowadzenia samochodu. Jazda będzie przebiegać na całkowicie pustym torze, co jest gwarancją naszego bezpiecznego. Jedynym wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Co oczywiste kierowca nie może być pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Całość przejazdu mogą obserwować zaproszeni przez nas goście z najbliższej rodziny czy przyjaciele. Przejazd może też zostać uwieczniony na zdjęciach czy filmie. To wspaniała okazja, aby samemu poczuć się jak kierowca wyścigowy. Voucher na jazdę Lambo można zrealizować również w innych lokalizacjach tam wymienionych.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...