Jazda Lamborghini Białystok

499.00
Kod produktu: PM0823
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1050 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Białystok - Krywlany, ul.Ciołkowskiego 2
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

W jeździe Lamborghini w Białymstoku uczestniczyć może każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B. To szczególny prezent, który został zaprojektowany dla tych osób, które nie miały nigdy okazji do testowania sportowych samochodów na profesjonalnych torach wyścigowych. Jazdę Lamborghini w Białymstoku mogą obserwować też osoby bliskie uczestnikowi, które nagrają cały przebieg jazdy, co stanowić będzie cenną pamiątkę na przyszłość.

Jazda Lamborghini Białystok - dla miłośników motoryzacji

Jazdę Lamborghini w Białymstoku polecamy nie tylko miłośnikom tej marki, ale też każdemu, kto pasjonuje się motoryzacją. Każdorazowo uczestnik wydarzenia zostanie poinstruowany przez zawodowego instruktora o bezpieczeństwie jazdy. Ten przekaże też wszelkie niezbędne informacje, co do obsługi samego samochodu. Samo wydarzenie odbywa się na profesjonalnych torach wyścigowych, dzięki czemu przejazd jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Kierowca jest na torze sam, co z kolei uniemożliwia kolizje z innymi pojazdami.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...