Jazda Lamborghini Bednary

499.00
Kod produktu: PM0822
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Lamborghini Gallardo.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 2500 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Bednary, około 30 km od Gniezna.
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Dla każdego miłośnika samochodów Jazda Lamborghini w Bednarach będzie świetnym pomysłem na prezent, który na pewno zostanie doceniony. Lamborghini to jedna z wymarzonych marek u mężczyzn ceniących sobie szybkie samochody. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że szansa na jazdę tym właśnie samochodem będzie również wymarzonym prezentem. 

Jazda Lamborghini Bednary – szybka jazda wyjątkowym autem

Jazda Lamborghini w Bednarach odbywa się na torze wyścigowym, dlatego obdarowany kierowca do swojej dyspozycji dostaje idealną nawierzchnię, na której komfort jazdy jest doskonały. Dodatkowo obok siedzi doświadczony kierowca wyścigowy, który w trakcie jazdy może służyć radą. Jeśli więc szukasz dla swojego mężczyzny atrakcyjnego prezentu to niewątpliwie jazda Lamborghini w Bednarach będzie świetnym wyborem. Szybkie auto cenione przez wszystkich miłośników motoryzacji sprawi, że na drodze  mężczyzna będzie mógł faktycznie poczuć się wyjątkowo. Jeśli dodatkowo mężczyzna interesuje się motoryzacją prezent będzie dla niego tym bardziej atrakcyjny na imieniny, urodziny, czy święta...

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...