Jazda Ferrari Ułęż

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0821
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 2500 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
MotoPark Ułęż, Nowodwór 53
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Ferrari w Ułężu niesie ze sobą moc niezwykłych przeżyć, które na długo pozostaną w pamięci. To znakomity pomysł na prezent dla każdego miłośnika szybkich samochodów i marki Ferrari, ale i dla wszystkich osób, które lubią stawiać przed sobą nowe wyzwania i robić ciekawe rzeczy. Prezentem jest 1 okrążenie toru za kierownicą luksusowego samochodu Ferrari F430. Chociaż prezent przeznaczony jest tylko dla jednej osoby, obdarowany/obdarowana może zaprosić znajomych, żeby oglądały jej przejazd. 

Jazda Ferrari Ułęż – jak zrealizować voucher?

Jazda Ferrari w Ułężu to pełne emocji chwile, spędzone na torze wyścigowym. Rezerwacji na konkretny termin należy dokonać na co najmniej 14 dni przed nim, a ewentualne zmiany możliwe są nie później niż 7 dni przed terminem. Osoba obdarowana przychodzi na tor z voucherem, w wygodnym stroju, w butach o miękkiej podeszwie. Zabroniona jest jazda po alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. Warto wiedzieć, że pogoda może mieć wpływ na realizację prezentu – w przypadku bardzo złej pogody może się zdarzyć, że konieczne będzie przesunięcie terminu.

Voucher na jazdę Ferrari F430 można zrealizować również w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...