Jazda Ferrari Toruń

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0819
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1050 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Toruń, ul. Łukasiewicza 66
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Niezapomniana dawka motoryzacyjnych przeżyć - jazda Ferrari Toruń

Jazda Ferrari w Toruniu to idealny prezent dla tych wszystkich wielbicieli wyścigów i fanów motoryzacji, którzy zawsze marzyli o jeździe sportowym pojazdem.

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie wyścigi na torze potężnymi samochodami sportowymi? Dziś oferujemy Ci możliwość spełnienia Twojego marzenia - samodzielne poprowadzenia Ferrari oraz poczucia mocy 490 koni mechanicznych. Jazda Ferrari to zapierająca dech w piersiach przygoda, której nie może się oprzeć żaden fan samochodów sportowych. Legendarne samochody, adrenalina, niezapomniane emocje - każdy kierowca będzie Ci zazdrościć tego prezentu.

Aby skorzystać z oferty, potrzebujesz jedynie prawa jazdy kategorii B. Osobom odurzonym lub będącym pod wpływem środków odurzających zabrania się uczestnictwa w wydarzeniu. Zanim podejmiesz się jazdy, instruktor poinformuje Cię o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i pouczy, w jaki sposób właściwie prowadzić auto. Przejazd odbywa się na zamkniętym torze. To ma zagwarantować Ci możliwie największe bezpieczeństwo podczas przejazdu. W wydarzeniu mogą wziąć udział jako widzowie, Twoi bliscy, przyjaciele czy ukochana. Całość może zostać nagrana za pomocą kamery czy telefonu komórkowego, co stanowić będzie pamiątkę na długie lata.

Jazda Ferrari Toruń – pokieruj legendarnym samochodem

Jazda Ferrari w Toruniu, to możliwość prowadzenia samochodu, który stał się legendą. Premiera F430 odbyła się 23 września 2004 roku na Paris Motor Show. Podczas tworzenia samochodu zastosowano zaawansowane technologie Formuły 1 przy projektowaniu seryjnych samochodów sportowych zoptymalizowanych pod kątem zwykłych dróg. Duże wloty powietrza wskazują na pokrewieństwo z wyścigowymi wersjami Ferrari z lat 60. Układ hamulcowy został opracowany przy pomocy Brembo, a opony Goodyear Eagle F1 GSD3 EMT zostały stworzone specjalnie dla rodziny F430.

Pod maską samochodu zainstalowany jest 32-zaworowy silnik benzynowy V8, opracowany wspólnie z Maserati. Samochód jest wyposażony w rozproszony układ wtrysku i dystrybucji gazu DOHC. Objętość robocza jednostki napędowej wynosi 4,3 litra, a moc wynosi 490 koni mechanicznych. Silnik został połączony z zaawansowaną robotyczną sześciobiegową półautomatyczną skrzynią biegów, która umożliwia zmianę biegów z prędkością 0,06 sekundy. W aranżacji wnętrza samochodu zastosowano węgiel i włókno węglowe. Samochód ma nadwozie z przestrzenną aluminiową ramą i aluminiowymi i plastikowymi panelami nadwozia. Silnik pozwala osiągnąć prędkość 100 km / h w 4 sekundy. Toruń i jego tor funduje więc wspaniałe możliwości szybkiego podniesienia adrenaliny dla każdego!

Voucher można zrealizować również w innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:09

Auto świetne, tor świetny czyli musiało być idealnie xD


, 23.04.2020, 23:50

To było coś pięknego. Lepszego prezentu nie mogłem sobie sprawić. Marzenia stały się rzeczywistością :)


 

Ładowanie danych ...