Jazda Ferrari Słomczyn

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0818
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1200 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

W trakcie jazdy Ferrari w Słomczynie możemy poczuć się jak zawodowy kierowca wyścigowy. Będziemy mieć bowiem okazje poprowadzić przez jedno okrążenie wyścigowego toru jeden z najszybszych i najlepszych pojazdów sportowych. Voucher, który uprawnia nas do jazdy Ferrari F430 w Słomczynie, to zatem idealny prezent dla tych wszystkich mężczyzn lub kobiet, które nigdy nie miały okazji siedzieć za „sterami” tak szybkiego samochodu lub marzą o karierze kierowcy wyścigowego.

Jazda Ferrari Słomczyn – bezpieczeństwo i komfort

Podczas jazdy Ferrari w Słomczynie jesteś całkowicie bezpieczni. Zanim wsiądziemy do samochodu, zostaniemy poinstruowani o zasadach bezpiecznej jazdy. Dodatkowo organizator zadba, aby podczas jazdy tor był pusty. Dzięki temu wyeliminowana zostanie możliwość zderzenia z innym pojazdem. Całość przejazdu może przez cały czas obserwować ktoś z naszej rodziny, a także znajomi lub przyjaciele. Dzięki temu mogą oni sfilmować jazdę sportowym samochodem i tym samym zachować na pamiątkę wyjątkowe emocje podczas sportowego przejazdu.

Voucher na jazdę Ferrari F430 możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...