Jazda Ferrari Radom

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0816
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 2400 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1. 25 km od Radomia
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Ferrari w Radomiu to spełnienie marzeń każdego fana motoryzacji, który z pewnością nie miał nigdy okazji prowadzić tego legendarnego sportowego samochodu. Silnik Ferrari F430 ma moc 490 koni mechanicznych, co pozwala uzyskać przyśpieszenie samochodu do setki w cztery sekundy. Pojazd ten jest w stanie osiągnąć maksymalną prędkość nawet do 315 km / h. Oferowany przez nas voucher pozwala na przejechanie jednego okrążenia i jest ważny aż przez rok. To pozwala obdarowanej osobie w komfortowy sposób wybrać dzień, kiedy zrealizuje swój prezent. Musi ona jedynie pamiętać, że możliwość przejazdu uzależniona jest od warunków pogodowych. Voucher jest możliwy do zrealizowania jedynie w lecie lub na wiosnę. Wydarzenie może być też odwołane w przypadku wystąpienia opadów deszczu.

Jazda Ferrari Radom – podstawowe informacje

Jazda Ferrari w Radomiu odbywać się może z udziałem publiczności. Wystarczy, że zaprosisz swoich przyjaciół, znajomych lub członków rodziny, a oni mogą nakręcić film dokumentujących cały przebieg wydarzenia. Dzięki temu zyskasz wspaniałą pamiątkę na całe życie. Sam voucher jest przewidziany dla osób, które mają prawo jazdy kategorii B. Nie mogą one być w dzień przejazdu być pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek innych środków odurzających. Samo wydarzenie należy zaplanować z wyprzedzeniem czternastu dni. Całość wydarzenia jest nadzorowana przez organizatora, a kierowca, zanim wsiądzie do samochodu, dostanie wszelkie, drobiazgowe instrukcję w zakresie kierowania pojazdem i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...