Jazda Ferrari Pszczółki

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0815
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: około 1200 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Autodrom Pomorze, Żuławska 5
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Atrakcja w postaci jazdy Ferrari w Pszczółkach to coś, co osoba obdarowana na pewno zapamięta na cale życie. Samochód posiada moc blisko 500 koni mechanicznych, co dla kierowcy typowych samochodów osobowych jest wręcz trudne do wyobrażenia. Tym razem nie trzeba sobie nic wyobrażać, ponieważ voucher upoważnia do przejechania za kierownicą Ferrari F430 jednego okrążenia po specjalnym torze.
 

Jazda Ferrari Pszczółki - 100% adrenaliny

Poprzez jazdę Ferrari w Pszczółkach można spełnić swoje dziecięce marzenia o prawdziwych wyścigach samochodowych w luksusowych samochodach sportowych. Ferrari F430 prowadzi się zupełnie inaczej, niż zwykłe samochody. Dlatego atrakcja obejmuje także specjalny instruktaż, który przygotowuje do jazdy Ferrari w Pszczółkach. Termin atrakcji należy ustalić 14 dni prędzej, a 7 dni prędzej można wprowadzić jeszcze zmiany. W czasie jazdy musi być dobra pogoda, więc jeśli się zepsuje, atrakcja zostanie przełożona na inny termin. Uczestnik atrakcji musi być całkowicie trzeźwy i posiadać prawo jazdy kategorii B. Voucher na jazdę Ferrari F430 można wykorzystać również w innych lokalizacjach tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...