Jazda Ferrari Poznań

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0808
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1500 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Ferrari Poznań - przejazd na wyścigowym torze

Jazda Ferrari w Poznaniu to możliwość spróbowania swoich sił w roli kierowcy jednego z najszybszych samochodów sportowych na świecie. Czy kiedykolwiek marzyłeś, że ścigasz się ulicami w potężnych samochodach sportowych? Jeśli tak, to ten voucher oferuje ci możliwość spełnienia długo oczekiwanego marzenia - samodzielnego poprowadzenia jednego z tych „sportowych zwierząt”. Jazda Ferrari F430 to zapierająca dech w piersiach przygoda, której nie może się oprzeć żaden fan samochodów sportowych. Oferta obejmuje jazdę tym legendarnym samochodem dla jednej osoby. To idealny prezent dla każdego fana motoryzacji.

Przejażdżka odbywa się przy sprzyjających warunkach pogodowych. Aby z niego skorzystać, potrzebujesz jedynie prawa jazdy kategorii B. Z możliwości jazdy nie mogą skorzystać te osoby, które pojawią się na wydarzeniu w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem narkotyków. Podczas wydarzenia zdecydowanie musisz przestrzegać wskazówek instruktora.

Jazda Ferrari Poznań – przejażdżka włoską legendą

Jazda Ferrari w Poznaniu odbywa się z użyciem legendarnego pojazdu, który został wprowadzony na rynek w 2005 roku. Ten pojazd był pierwszym z serii samochodów sportowych wyposażonych w najnowocześniejszy 8-cylindrowy silnik. Pomimo stosunkowo niewielkiej objętości i dość skromnej liczby cylindrów silnik może rozwinąć moc 490 koni mechanicznych. Ponadto należy zauważyć, że dany samochód jest wyposażony w elektroniczny mechanizm różnicowy, którego sterowanie jest wyświetlane na kierownicy. Tak wczesne urządzenie techniczne zostało zainstalowane tylko w samochodach wyścigowych.

490-konna jednostka w kształcie litery V ma roboczą objętość 4308 centymetrów sześciennych. Jest on połączony z 6-pasmowym automatem, który może przyspieszyć samochód do 310 km / h. Przyspieszenie od zera do setek koncertów o wadze 1770 kilogramów zajmuje 4,1 sekundy. Jak przystało na sportowy kabriolet, jest on wyposażony w sportowe siedzenia z wyraźnym podparciem ciała i elastycznym wypełnieniem. Wnętrze przeznaczone jest dla dwóch osób. Obszyte jest aluminiowymi wstawkami z włókna węglowego i przyjaznymi dla oka odcieniami prawdziwej skóry. Przednia konsola służy do umieszczenia przełączników intensywności klimatyzacji, panelu systemu stereo i trzech dużych deflektorów przepływu powietrza. Szprychy kierownicy są wykończone metalowymi wstawkami, trzyczęściowa tablica przyrządów jest wyposażona w skalę obrotomierza z żółtym polem, prędkościomierze i trzy małe skale z czarnym polem. Poznań zaprasza na przejazd.

Voucher możesz wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:04

To jest to i nie myślałem, że da to tyle frajdy...


, 16.05.2020, 03:44

Już minął jakiś czas od tej przygody ale myślami często wracam do tych przeżyć i emocji. Warto było i na pewno jeszcze to powtórze :)


 

Ładowanie danych ...