Jazda Ferrari Olsztyn

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0814
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: ok. 2000 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Olsztyn
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Przygoda, jaką jest jazda Ferrari w Olsztynie po specjalnym torze to wspaniały prezent dla każdego fana i fanki motoryzacji lub po prostu adrenaliny. Oferowane przeżycie jest jedyne w swoim rodzaju, ponieważ na torze nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, a do dyspozycji osoby obdarowanej jest przepotężny silnik o mocy 490KM, w jaki wyposażone jest przygotowane do jazdy Ferrari F430.
 

Jazda Ferrari Olsztyn - bezpieczna i emocjonująca

Jadąc Ferrari w Olsztynie po specjalnie przygotowanym torze ma się gwarancję bezpieczeństwa. O obdarowanego dba instruktor, który przed rozpoczęciem okrążenia, w czasie którego prowadzi obdarowany, przeprowadzi odpowiednie szkolenie. Jeżdżenie Ferrari w Olsztynie możliwe jest tylko przy dobrych warunkach pogodowych i atrakcja zostanie przełożona, jeśli np. spadnie deszcz. Terminy należy ustalać na 14 dni przed ich zapadnięciem. Na 7 dni przed dniem atrakcji można jeszcze termin odwołać. Przygotowanie do atrakcji oznacza konieczność założenia wygodnego stroju oraz obuwa z miękkimi podeszwami. Voucher na jazdę Ferrari F430 można również wykorzystać w innych miastach tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 10.05.2020, 23:18

Po czasie stwierdzam, że naprawdę to było spełnienie marzeń... oczywiście tych motoryzacyjnych ;) dzięki za tą możliwość!


 

Ładowanie danych ...