Jazda Ferrari Modlin

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0812
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1200 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1B, Nowy Dwór Mazowiecki
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Podczas jazdy Ferrari w Modlinie możemy poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy i na własnej skórze przekonać się jakie emocje towarzyszą jeździe sportowym samochodem. W trakcie jazdy Ferrari F430 w Modlinie obecny będzie doświadczony kierowca rajdowy, który poinstruuje nas w zakresie samej obsługi samochodu jak też bezpieczeństwa na torze. Całość przejazdu mogą obserwować zaproszone przez nas osoby, które na przykład sfilmują naszą jazdę na torze.

Jazda Ferrari Modlin – dla zapalonych kierowców

W trakcie jazdy Ferrari w Modlinie pokonamy jedno okrążenie profesjonalnego, specjalnie przygotowanego toru. Sam voucher można zrealizować w miesiącach wiosennych oraz letnich. Sama rezerwacja powinna być dokonana na czternaście dni przez planowanym wydarzeniem, a sam voucher ważny jest przez cały rok. Jazda odbywa się na samochodzie Ferrari F430, który uznawany jest za najlepszy samochód sportowy świata. Sam przejazd jest całkowicie bezpieczny, na torze oprócz nas nie będzie żadnego innego pojazdu. Voucher można zrealizować również w innych lokalizacjach tam wymienionych.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...