Jazda Ferrari Łódź

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0811
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1000 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Łódź
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Ferrari Łódź - 100% wrażeń gwarantowane

Jazda Ferrari w Łodzi to idealny prezent dla każdego fana adrenaliny i szybkich samochodów. Marka Ferrari słynie z doskonałych aut. To włoski producent samochodów sportowych, który powstał jeszcze w roku 1938. Fan marki, obdarowany voucherem na swoje urodziny, imieniny czy jakąś inną, szczególną okazję, będzie mógł przejechać się modelem Ferrari F430. Będzie mógł wykonać dokładnie jedno okrążenie toru, więc emocji będzie bardzo dużo. Wszystko będzie mógł zaś obserwować tłum przyjaciół i rodzina – każdy obdarowany może bowiem zaprosić dowolną liczbę osób, aby przyglądały się jego wyczynom na torze. Jakie szczegóły o prezencie warto znać?
 

Jazda Ferrari Łódź – okrążenie pełne emocji

Jazda Ferrari w Łodzi na pewno zapadnie każdemu w pamięci na całe życie! Kto uwielbia przygody i lubi robić coś nowego, będzie zachwycony możliwością wykonania jednego okrążenia na torze w Łodzi za kierownicą wspaniałego, sportowego samochodu! Wszystko odbywa się na specjalnym torze, pod okiem profesjonalistów – jest to gwarancją bezpieczeństwa. Nie ma żadnego ryzyka kolizji, ponieważ każdy przejazd jest indywidualny. Co więcej, nim konkretna osoba zasiądzie za kierownicą, przejdzie krótkie przeszkolenie – wszystko po to, by realizacja prezentu była w pełni bezpieczna.

Voucher prezentowy jest ważny przez 365 dni od daty zakupu. Czas wykonania usługi nie jest ściśle określony, więc osoba obdarowana samodzielnie podejmuje decyzję, która data jest dla niej najodpowiedniejsza. Wszystko musi zostać zarezerwowane na minimum 14 dni przed wydarzeniem, a zmiana terminu jest możliwa nie później niż na 7 dni przed realizacją usługi. Jednocześnie voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca i wystąpią ulewne deszcze, termin realizacji prezentu będzie musiał zostać przesunięty – wszystko dzieje się na zewnątrz, więc ze względów bezpieczeństwa działanie takie jest konieczne. Nowy termin zostanie jednak ustalony z właścicielem vouchera, by wszystko mu odpowiadało.

Co jeszcze trzeba wiedzieć? Na realizację prezentu trzeba przybyć w luźnym ubraniu, które nie będzie krępowało ruchów. Zalecane są buty na miękkiej podeszwie, zwiększające wygodę i bezpieczeństwo. Voucher na okrążenie toru o długości 1000 metrów za kierownicą Ferrari nie będzie dobrym prezentem dla kogoś, kto nie ma prawa jazdy kategorii B. Jest to absolutnie konieczne. Na tor nie zostanie też wpuszczona osoba pozostająca pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Jeśli jednak ktoś będzie się trzymał zasad, będzie się na pewno świetnie bawić! Łódź i jej tor na pewno zaskoczą!

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:07

Nie no wrażenia nie z tej ziemi!


, 02.05.2020, 00:52

To było spełnienie moich marzeń! Odkąd oglądałem F1 zawsze chciałem wsiąść w czerwony bolid z tej stajni. Warto było...


 

Ładowanie danych ...