Jazda Ferrari Kraków

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0810
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1050 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Moto Park Kraków, Rzepakowa 4
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Niezapomniana jazda Ferrari - Kraków zaprasza na gwarantowane emocje

Jazda Ferrari w Krakowie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich, robiąc im naprawdę wyjątkowy prezent! Szukasz podarunku, który nie tylko zaskoczy, ale również wzbudzi naprawdę szczery uśmiech na twarzy? Chcesz zadowolić bliską sobie osobę, która lubi czuć przypływ adrenaliny i ceni doznania na najwyższym poziomie?

Jazda Ferrari Kraków to coś, po co można sięgnąć bez żadnych obaw. Proponowany przez nas voucher to możliwość przejechania jednego pełnego okrążenia toru, prowadząc samochód Ferrari F430. Nie trudno domyśleć się, że jest to przyjemność na najwyższym poziomie, która dostarcza wyjątkowo silnych emocji. Voucher ważny jest rok. Osoba obdarowana sama ustala odpowiadający jej termin, uwzględniając nie tylko dzień tygodnia, ale również godzinę. Do dyspozycji ma zarówno dni powszechnie, jak i weekendy. Rezerwując tor, należy pamiętać, aby zrobić to przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Nie później niż siedem dni przed ustalonym terminem można dokonać jego zmiany. Co ważne, osoba, która została obdarowana może zaprosić swoich bliskich i przyjaciół. Mogą oni bez przeszkód obserwować jego poczynania na torze. 

Jazda Ferrari Kraków - przyjemność w miesiącach ciepłych

Jazda Ferrari w Kraków może być realizowana wyłącznie w miesiącach wiosennych oraz letnich. Realizacja podarunku możliwa jest w pogodne dni. Osoby korzystające z prezentu nie muszą się jednak martwić: jeśli pogoda nie pozwoli na jazdę (na przykład z uwagi na zbyt obfity deszcz), nie jest problemem przesunięcie realizacji na inny termin. Udając się na przejażdżkę należy pamiętać o odpowiednim ubiorze. Wskazany jest strój, który w żaden sposób nie będzie krępował ruchów. Jeśli chodzi o buty, to najlepiej sprawdzą się te na miękkiej podeszwie.

Należy pamiętać, że niedopuszczalne jest zgłoszenie się na jazdę pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo osoby obdarowanej. Warunkiem skorzystania z vouchera jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Korzystając z podarunku, można czuć się naprawdę bezpiecznie. Nad przebiegiem atrakcji czuwa zawsze w pełni profesjonalny zespół, który doskonale zna się na swojej pracy. Tor jest indywidualny, co również przekłada się na bezpieczeństwo osób korzystających z prezentu. 

Jeśli szukasz wyjątkowego podarunku dla bliskiej osoby, chcesz zrobić wrażenie, masz dość nudnych prezentów, nie czekaj. Zachęcamy do zakupu proponowanego przez nas bonu prezentowego. Kraków zaprasza na emocje!

Voucher możesz zrealizować w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 27.08.2021, 08:15

Naprawdę świetna jazda Ferrari po torze. Prezent, który zrobiłem sam sobie sprawił, że na pewno jeszcze wrócę! To sportowe auto ma coś w sobie. Emocje po prostu nie do opisania ;)


, 19.07.2020, 18:06

Podzielam opinię, na pewno wrócę!


, 21.05.2020, 21:28

Czerwony bolid zawsze mnie przyciągał. To auto ma coś w sobie. Za kierownicą byłem jak w innym świecie. Świetna przygoda!


 

Ładowanie danych ...