Jazda Ferrari Koszalin

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0809
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari F430.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 1050 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Motopark Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8a
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazda Ferrari w Koszalinie to marzenie każdego fana motoryzacji i każdej osoby spragnionej przygód, która chce mieć kiedyś fantastyczne wspomnienia. W ramach prezentu można wykonać 1 okrążenie toru za kierownicą tego fantastycznego samochodu. Długość, a więc i czas trwania prezentu uzależnione są od długości toru. Zabawa zawsze jest jednak przednia! Prezent może zostać zrealizowany wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim, w wybranych terminach, które niestety mogą ulec zmianie ze względu na pogodę. Co jeszcze warto wiedzieć o ofercie?

Jazda Ferrari Koszalin – realizacja prezentu

Jazda Ferrari w Koszalinie to prezent dla wszystkich miłośników stajni Ferrari. W F430 można spędzić niezapomniane chwile, a każda osoba obdarowana może zaprosić jakieś osoby towarzyszące, żeby oglądały przejazd. Trzeba ubrać się w wygodny strój i obuwie na miękkiej podeszwie. Z prezentu mogą skorzystać wyłącznie osoby, które mają już prawo jazdy kategorii B i nie są pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Można wykorzystać również voucher na jazdę Ferrari F430 w innych lokalizacjach wymienionych w sklepie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...