Jazda Ferrari Bolesławiec

499.00 424.00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł
Kod produktu: PM0807
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Voucher upoważnia klienta do przejechania jednego okrążenia toru za kierownicą samochodu Ferrari.
Informacje dla oglądających:
Każdy obdarowany może zaprosić dowolną liczbę osób towarzyszących, aby przyglądały się jeździe.
Pogoda:
Voucher może być realizowany jedynie w miesiącach wiosennych lub letnich. W przypadku kiedy pogoda nie dopisze i wystąpią duże opady deszczu, jazda może zostać przesunięta na inny termin.
Obowiązujący strój:
Organizator zaleca ubranie, które nie będzie krępować ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Informacje dodatkowe:
Długość toru: 2000 m. Każda jazda powinna być zarezerwowana z wyprzedzeniem 14-dniowym. Nie później niż 7 dni przed realizacją usługi, można dokonać zmiany terminu wydarzenia.
Wymagania:
Osoba korzystająca z usługi musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków wpływających na percepcje w trakcie jazdy.
Lokalizacja:
Tor Wrocław-Krzywa, Osła 1JA, ok. 18 km od Bolesławca
Ważność:
365 dni.

Atrakcja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych, co jest gwarancją bezpieczeństwa, a nad jej przebiegiem czuwa grupa profesjonalistów. Ponieważ kieruje się indywidualnie, to nie istnieje ryzyko kolizji. Każdy kierowca zostanie też odpowiednio przeszkolony.

Jazdę Ferrari w Bolesławcu możemy polecić wszystkim fanom wyścigowych i sportowych samochodów. W trakcie jazdy Ferrari F430 w Bolesławcu będą mogli pokonać, jedno okrążenie toru. Jazda jest realizowana w sezonie wiosenno – letnim, oprócz dni, gdy występują obfite opady atmosferyczne. Osoba obdarowana może zaprosić na tor bliskich lub przyjaciół, którzy będą obserwowały i nagrywały całość przejazdu.

Jazda Ferrari Bolesławiec – niesamowite emocje

Aby skorzystać z jazdy Ferrari w Bolesławcu osoba obdarowana voucherem, musi mieć prawo jazdy kategorii B i nie może być pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Sam przejazd jest realizowany indywidualnie, aby zapewnić uczestnikom pełne bezpieczeństwo. Realizacja przejazdu jest poprzedzona krótkim instruktażem, a nad samym przebiegiem wydarzenia zawsze czuwa kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera. To prezent, który został pomyślany o tych kierowcach, którzy chcieliby spełnić swoje marzenia o jeździe kultowym pojazdem Ferrari F430 i nigdy nie mieli okazji do testowania sportowego wozu na torze wyścigowym.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 17.05.2020, 13:47

To auto jak i tor naprawdę sprawiają wielką frajdę!


 

Ładowanie danych ...