Free Jump Warszawa

119.00
Kod produktu: PM0978
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Każda osoba realizacją voucher może zaprosić na miejsce skoku osoby towarzyszące.
Pogoda:
Niekiedy trudne warunki pogodowe mogą sprawić, że realizacja vouchera nie będzie możliwa. W takich przypadkach istnieje możliwość zarezerwowania innego terminu.
Obowiązujący strój:
Należy pamiętać, aby podczas skoku, mieć na sobie swobodne, niekrępujące ruchów ubrania.
Informacje dodatkowe:
Realizacja vouchera w weekendy między 11:00 a 17:00. Pozostałe dni i godziny w trakcie rezerwacji. Skoki odbywają się z 25 metrowej wieży.
Wymagania:
Kontuzje i wszelkie urazy układu mięśniowo – kostnego są przeciwwskazaniem do wykonania skoku. Przeszkodą jest też ciążą oraz problemy z oddychaniem lub krążeniem. Prezent może być zrealizowany dla osób od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z opiekunem prawnym / rodzicem.
Lokalizacja:
2wieże, ul. Kupiecka 10
Ważność:
365 dni.

Free Jump Warszawa - emocje gwarantowane

Free Jump w Warszawie, to wyjątkowy skok, który nie tylko podnosi adrenalinę, ale może być wstępem do hobbystycznego praktykowania tego ekstremalnego sportu. Wolny skok to swobodne spadanie z obiektu 2 wieże w stolicy. Ten rodzaj skoków z wysokości wykorzystuje asekuracyjny układ dynamicznych lin oraz bloczka. Dwie luźno rozwieszone liny są przymocowane do dwóch obiektów, tworząc układ w kształcie litery „U”. Takie umocowanie lin sprawia, że "jump" jest wydłużony nawet do dziewięćdziesięciu procent wysokości obiektu, z którego skaczemy. Długi czas lotu nie tylko zapewnia więcej emocji i adrenaliny, ale też pozwala na wykonywanie prostych akrobacji powietrznych. Może to zapewnić tylko Free Jump. Warszawa zaprasza.

Co więcej, ten typ atrakcji jest bardzo bezpieczny. Wszystkie elementy układu są zdublowane, a ich ilość pozwala na rozłożenie generowanej przez skoczka siły, dzięki czemu redukuje się przeciążenie, które na niego działa przy wyhamowaniu. Wszystko to sprawia, że skoki są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.

Free Jump Warszawa – zasady przebiegu wydarzenia

Free Jump jest dostępny dla każdej dorosłej osoby i dla uczestników powyżej trzynastego roku życia, pod warunkiem, że ich opiekun prawny będzie obecny podczas skoku. Czas trwania wydarzenia to trzydzieści minut, a sam voucher może być zrealizowany w ciągu roku od zakupu. Oznacza to, że mamy niezwykłą swobodę co do dnia, w którym chcemy wykonać skok. To sprawia, że voucher doskonale nadaję się na prezent dla wybranego przyjaciela, członka rodziny czy znajomych, zwłaszcza na osiemnaste urodziny. Każdy uczestnik może na wydarzenie zaprosić dowolną ilość osób towarzyszących, które na przykład nagrają przebieg wydarzenia. Free Jump odbywa się z dwudziestopięciometrowej wieży.

Voucher może być zrealizowany w każdy weekend w godzinach od 11.00 do 17.00 lub też w dni powszednie. W takim przypadku należy jednak wcześniej zarezerwować dzień i godzinę wydarzenia. W niektórych przypadkach atrakcja może się nie odbyć. Wiatr i niesprzyjające warunki pogodowe, mogą stać się podstawą do odwołania wydarzenia, ze względu na kwestie bezpieczeństwa uczestnika. W trakcie skoku uczestnik powinien być ubrany w swobodne ubranie, które nie będzie mu krępować ruchów podczas wydarzenia. Niektóre kontuzje i urazy, zwłaszcza układu mięśniowo – kostnego są przeciwwskazaniem do uczestnictwa w wydarzeniu. Atrakcje tego typu są też niewskazane dla kobiet w ciąży oraz jeśli mają schorzenia czy choroby, które powodują problemy z krążeniem czy też oddychaniem. Z oczywistych względów takie atrakcje nie są rekomendowane dla osób z lękiem wysokości. Warszawa serdecznie zaprasza na skok adrenaliny!

Bon prezentowy możesz wykorzystać w innych miastach w tej kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 02.03.2021, 08:31

2 wieże zrobiły robotę. Wrażenia naprawdę ekstremalne!


, 17.05.2020, 12:18

Ciężko coś napisać... po prosto WOW!


 

Ładowanie danych ...