FlyBoard Wrocław

199.00
Kod produktu: PM0852
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 15 minut. Przed nim 5 minut szkolenia.
Informacje dla oglądających:
W wydarzeniu bierze udział jedynie osoba obdarowana. Może ona zaprosić do oglądania atrakcji osobę towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie ma możliwości skorzystania z atrakcji.
Pogoda:
Flyboarding wymaga odpowiednich warunków pogodowych i jest atrakcją o charakterze sezonowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca w umówionym terminie, konieczne będzie przełożenie wydarzenia na inny termin (do uzgodnienia pomiędzy uczestnikiem i organizatorem).
Obowiązujący strój:
Od uczestników wydarzenia wymagany jest strój kąpielowy oraz ręcznik. Panie powinny korzystać z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Informacje dodatkowe:
Realizacja atrakcji możliwa jest od 1.07 do 31.08 (terminy ustalają instruktorzy). Obdarowane mogą zostać osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. Ich udział w atrakcji wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez opiekuna bądź obecności opiekuna w czasie korzystania z atrakcji.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje nurkowania mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Kopalnia Wrocław, ul. Odrzańska 11, 55-120 Paniowice
Ważność:
365 dni.

Każda osoba korzystająca z atrakcji wyposażona jest w specjalny kask oraz kamizelkę asekuracyjną pozwalająca się utrzymać na wodzie. Przed rozpoczęciem atrakcji przeprowadzanie jest też krótkie szkolenie obejmujące podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposób komunikacji z instruktorem w czasie lotu, jak również omawiane są mechanizmy poruszania się na strumieniu wody. Siła strumienia wody jest dostosowywana do możliwości obdarowanego tak, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo oraz jak najlepsze doznania. W miarę przyzwyczajania się uczestnika do flyboardingu, jest ona zwiększana.

Wszystkie loty odbywają się w odpowiednio zabezpieczonych strefach, z dala od brzegu oraz innych uczestników wodnych atrakcji. Instruktorzy dbający o bezpieczeństwo atrakcji są kwalifikowanymi ratownikami WOPR, co nie zwalnia jednak osoby korzystającej z flyboardingu z konieczności posiadania podstawowych umiejętności pływackich. Uczestnik jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania poleceń instruktorów.

Ekstremalny flyboard! Wrocław pokochał ten sport

Codzienna nuda daje w kość? Jeśli sądzisz, że pora na coś szalonego, to lepiej nie mogłeś trafić – atrakcje, które dostarczają niezapomnianych wrażeń, to nasza specjalność! Prawdziwe, żywe emocje, w połączeniu z solidnym zastrzykiem adrenaliny – to na pewno Ci się spodoba. Jeśli dorzuci się do tego spory akwen wodny, efekt może być tylko jeden, czyli świetna przygoda, która zapadnie w pamięci na długie lata! Taki właśnie jest flyboard. Wrocław pokochał sporty wodne jako formę aktywności, Ty także powinieneś tego spróbować!

Flyboard na pierwszy rzut oka wygląda ekstremalnie, ale wierz nam – szybko się do tego przekonasz. Na czym to właściwie polega? Cóż, sama nazwa mówi wiele. Dosłowne tłumaczenie można traktować jako latającą deskę, więc to trafiona nazwa. Warto tutaj dodać, że głównym napędem jest turbina skutera wodnego, więc możesz spodziewać się solidnej mocy. Ciśnienie jest na tyle wysokie, że strumień jest w stanie wynieść człowieka na wysokość 10 metrów. 10 metrów! Tego nie da się opisać, musisz tego spróbować sam, ale uważaj. Ten sport jest uzależniający, wystarczy raz wejść do wody, by się całkowicie zakochać.

Nie musisz się jednak przejmować na zapas. Nad przebiegiem atrakcji zawsze czuwa doświadczony instruktor, który samodzielnie manipuluje strumieniem wody, by pomóc Ci załapać podstawy. Co ważne, przed startem przejdziesz stosowne szkolenie, które pomoże zrozumieć jak poruszać się flyboard'em oraz jak komunikować się z instruktorem podczas zabawy. Atrakcja jest realizowana z dala od brzegu, gdzie poziom głębokości zbiornika jest wystarczający. Będziesz wyposażony w kamizelkę asekuracyjną i kask, więc nie musisz się niczym przejmować – jesteś całkowicie bezpieczny, dzięki czemu możesz się skupić tylko i wyłącznie na zabawie.

Dlaczego flyboard? Wrocław wybrał najlepszy pomysł na prezent

Wodne szaleństwo dostarcza masę wrażeń. Zabawa daje mnóstwo satysfakcji, a solidny zastrzyk adrenaliny przyda się każdemu – zwłaszcza teraz, kiedy codzienność potrafi być przytłaczająca. Dlatego też możesz sprawić, że ktoś szczególnie dla Ciebie ważny, przeżyje fenomenalną przygodę, pełną przeróżnych emocji. Będzie strach, będzie euforia – to naprawdę wybuchowa mieszanka, którą każdy powinien czasami przyjąć. Tym możesz ją podarować, komu tylko zechcesz, ale będzie do tego potrzebny voucher.

Jak go zdobyć? To banalnie proste! Wystarczy chwila na naszej stronie, by po kilku dniach voucher trafił do Ciebie wraz z pocztą. Ozdobne pudełeczko świetnie sprawdzi się w roli prezentu, więc sam niczym nie musisz się przejmować. Sam widzisz, idealny prezent wcale nie jest trudny do zdobycia – wystarczy wiedzieć, gdzie szukać!

Kiedy już dostaniesz voucher, można przystąpić do rezerwacji terminu. Wszystko załatwisz telefonicznie, a sam voucher będziesz mógł wykorzystać także w innych lokalizacjach, które oferują taką samą atrakcję. Jednym zdaniem – prezent idealny!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:20

Mega fajna atrakcja! Na początku trochę trudno załapać ale potem jest super.


, 16.05.2020, 02:08

Coś nie do opisania... trzeba spróbować samemu bo warto! Na pewno jeszcze skorzystam :)


 

Ładowanie danych ...