FlyBoard Warszawa

199.00
Kod produktu: PM1017
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 20 minut. Przed nim 5 minut szkolenia.
Informacje dla oglądających:
W wydarzeniu bierze udział jedynie osoba obdarowana. Może ona zaprosić do oglądania atrakcji osobę towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie ma możliwości skorzystania z atrakcji.
Pogoda:
Flyboarding wymaga odpowiednich warunków pogodowych i jest atrakcją o charakterze sezonowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca w umówionym terminie, konieczne będzie przełożenie wydarzenia na inny termin (do uzgodnienia pomiędzy uczestnikiem i organizatorem).
Obowiązujący strój:
Od uczestników wydarzenia wymagany jest strój kąpielowy oraz ręcznik. Panie powinny korzystać z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Informacje dodatkowe:
Realizacja atrakcji możliwa jest od 1.07 do 31.08 (terminy ustalają instruktorzy). Obdarowane mogą zostać osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. Ich udział w atrakcji wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez opiekuna bądź obecności opiekuna w czasie korzystania z atrakcji.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje nurkowania mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Zalew Zegrzyński, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe
Ważność:
365 dni.

Każda osoba korzystająca z atrakcji wyposażona jest w specjalny kask oraz kamizelkę asekuracyjną pozwalająca się utrzymać na wodzie. Przed rozpoczęciem atrakcji przeprowadzanie jest też krótkie szkolenie obejmujące podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposób komunikacji z instruktorem w czasie lotu, jak również omawiane są mechanizmy poruszania się na strumieniu wody. Siła strumienia wody jest dostosowywana do możliwości obdarowanego tak, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo oraz jak najlepsze doznania. W miarę przyzwyczajania się uczestnika do flyboardingu, jest ona zwiększana.

Wszystkie loty odbywają się w odpowiednio zabezpieczonych strefach, z dala od brzegu oraz innych uczestników wodnych atrakcji. Instruktorzy dbający o bezpieczeństwo atrakcji są kwalifikowanymi ratownikami WOPR, co nie zwalnia jednak osoby korzystającej z flyboardingu z konieczności posiadania podstawowych umiejętności pływackich. Uczestnik jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania poleceń instruktorów.

Odlotowy flyboard – Warszawa potrafi się bawić!

Uwielbiasz nowe wyzwania? Niecodzienne przygody wywołują u Ciebie gęsią skórkę, a sporty wodne wydają się ekscytujące? Jeśli tak, to nasza nowa atrakcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Proponujemy coś wyjątkowego, coś szalonego i całkowicie odlotowego. Tutaj strach co chwile miesza się z euforią, a emocje są szczere i niezwykle intensywne. Takie doznania są fenomenalne, zwłaszcza w dobie monotonii i nudy. Jeśli ty także chciałbyś z tą nudą zerwać, to lepszej okazji, niż flyboard, nie znajdziesz!

Czym właściwie jest ten flyboard? Warszawa zdążyła już poznać ten sport jako istne wodne szaleństwo, ale po kolei. Dosłowne tłumaczenie słowa zdradza wiele i nie ma w tym ani krzty przesady. To, co Ci oferujemy, naprawdę można zakwalifikować jako „latająca deska”. Jak to działa? Głównym sprawcą „zamieszania” jest turbina skutera wodnego. Odpowiada ona za zasysanie wody i tłoczenie jej przez rurę do dysz zamontowanych na butach i czasami także na ramionach. Ciśnienie strumienia jest potężnie – może wynieść uczestnika na wysokość 10 metrów nad taflą wody. To robi piorunujące wrażenie – na obserwatorach. Co czuje wtedy uczestnik? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać!

Zanim jednak zaczniesz się martwić na zapas, musisz dowiedzieć się, że przed atrakcją czeka Cię kurs, który pomoże Ci zapoznać się ze sprzętem. Instruktor pokaże Ci, w jaki sposób masz się z nim komunikować podczas zabawy, bo to właśnie on będzie wszystko nadzorował – także moc strumienia. Ty natomiast zostaniesz wyposażony w kamizelkę asekuracyjną i kask. Nie musisz się więc obawiać wody, mimo że podczas zabawy będziesz daleko od brzegu. Instruktor będzie Cię asekurował na każdym kroku, a musisz wiedzieć, że jest on także wykwalifikowanym ratownikiem WOPR. Oczywiście nie przewidujemy, by jego umiejętności były Ci potrzebne, ale wolimy dmuchać na zimne. Możesz być więc pewien, że jesteś w dobrych rękach.

Oferujemy ekstremalny flyboard – Warszawa już pokochała nową atrakcję!

Zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś wyjątkowego? Jeśli to ktoś naprawdę ważny, to niespodzianka powinna być równie wyjątkowa. Dlatego też stanowczo odradzamy wszelkie galerie i centra handlowe. Sugerujemy natomiast puścić wodzę fantazji i sprawić tej osobie prezent, którego nie zapomni do końca życia. W tej roli idealnie sprawdzi się flyboard. Warszawa już zdążyła poznać ten sport i się w nim zakochać. Możesz być więc pewien, że to sprawdzony pomysł, który zawsze przynosi oczekiwane rezultaty!

Aby podarować komuś przygodę życia, potrzebny Ci będzie voucher. Aby go zdobyć, musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które znajdują się na naszej stronie. Całość jest prosta i intuicyjna, więc cały proces zakupowy nie potrwa dłużej niż 5 minut. Potem wystarczy poczekać kilka dni, aż voucher trafi do Twojego domu w ozdobnym pudełeczku. Wtedy też można ustalać termin drogą telefoniczną. Warto pamiętać, że sam voucher można wykorzystać także w innych lokalizacjach, które oferują flyboard. Dzięki temu zawsze masz pewność, że prezent jest strzałem w dziesiątkę, a zrealizowanie vouchera nie będzie problemem – niezależnie od warunków. Warszawa zaprasza!

Bon podarunkowy możesz wykorzystać w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 23.06.2020, 23:21

Nie myślałem, że to może być taka frajda! :)


 

Ładowanie danych ...