FlyBoard Szczecin

199.00
Kod produktu: PM0850
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 15 minut.
Informacje dla oglądających:
W wydarzeniu bierze udział jedynie osoba obdarowana. Może ona zaprosić do oglądania atrakcji osobę towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie ma możliwości skorzystania z atrakcji.
Pogoda:
Flyboarding wymaga odpowiednich warunków pogodowych i jest atrakcją o charakterze sezonowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca w umówionym terminie, konieczne będzie przełożenie wydarzenia na inny termin (do uzgodnienia pomiędzy uczestnikiem i organizatorem).
Obowiązujący strój:
Od uczestników wydarzenia wymagany jest strój kąpielowy oraz ręcznik. Panie powinny korzystać z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Informacje dodatkowe:
Realizacja atrakcji możliwa jest od 1.04 do 31.08. Obdarowane mogą zostać osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. Ich udział w atrakcji wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez opiekuna bądź obecności opiekuna w czasie korzystania z atrakcji.
Wymagania:
Osoba obdarowana powinna umieć pływać w stopniu podstawowym. Z atrakcji nie można korzystać pod wpływem alkoholu ani żadnych innych środków odurzających. Na miejscu osoba obdarowana powinna okazać voucher.
Lokalizacja:
Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Każda osoba korzystająca z atrakcji wyposażona jest w specjalny kask oraz kamizelkę asekuracyjną pozwalająca się utrzymać na wodzie. Przed rozpoczęciem atrakcji przeprowadzanie jest też krótkie szkolenie obejmujące podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposób komunikacji z instruktorem w czasie lotu, jak również omawiane są mechanizmy poruszania się na strumieniu wody. Siła strumienia wody jest dostosowywana do możliwości obdarowanego tak, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo oraz jak najlepsze doznania. W miarę przyzwyczajania się uczestnika do flyboardingu, jest ona zwiększana.

Wszystkie loty odbywają się w odpowiednio zabezpieczonych strefach, z dala od brzegu oraz innych uczestników wodnych atrakcji. Instruktorzy dbający o bezpieczeństwo atrakcji są kwalifikowanymi ratownikami WOPR, co nie zwalnia jednak osoby korzystającej z flyboardingu z konieczności posiadania podstawowych umiejętności pływackich. Uczestnik jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania poleceń instruktorów.

Postaw na flyboard! Szczecin pokochał nową atrakcję

Szukasz rozrywki, która zapewni emocje bardziej intensywne niż cokolwiek wcześniej? W takim razie powinieneś spróbować ekstremalnego sportu wodnego, który zyskuje ogromną popularność na całym świecie. Możesz nie wiedzieć, ale przeżyjesz to w swoim rodzinnym mieście – Szczecinie! Takie atrakcje czekają na Ciebie tutaj, kilka ulic od Twojego domu, ale pewnie już o tym wiesz, skoro postanowiłeś odwiedzić naszą stronę.

Czym właściwie jest flyboard? Szczecin może odnosić się do dosłownego tłumaczenia, które oznacza tyle, co „latająca deska”, bo w gruncie rzeczy właśnie o to tutaj chodzi. Odlecisz i to nawet na 10 metrów ponad taflę wody. Jak to możliwe? To dzięki temu, że głównym napędem jest turbina skutera wodnego. Jej zadanie jest proste – ma zasysać wodę i tłoczyć ją przez rurę do dyszy. Te znajdują się przede wszystkim w butach, ale często można spotkać też takie, które są montowane na ramionach, ponieważ ułatwia to sterowanie strumieniem i utrzymanie równowagi. Nawet jeśli początkowo będzie się to wydawało trudne, nie musisz się łamać – w pewnym momencie załapiesz, o co chodzi. To jak jazda na rowerze – kiedy zrozumiesz, zaczyna się zabawa. W tym przypadku zabawa jest po prostu fenomenalna, możesz nam wierzyć!

Jak wygląda kwestia Twojego bezpieczeństwa? Przed rozpoczęciem atrakcji przejdziesz stosowne szkolenie. Nad wszystkim będzie czuwał doświadczony instruktor, lot odbędzie się z dala od lądu, a Ty będziesz miał odpowiednią kamizelkę asekuracyjną i kask. Sam widzisz – nie musisz się niczym martwić, zadbaliśmy o wszystko. Tobie pozostaje tylko i wyłącznie zabawa.

Warto zaznaczyć także to, że każdy uczestnik jest na bieżąco asekurowany przez swojego instruktora. To właśnie instruktor manipuluje ciśnieniem strumienia wody i dostosowuje go do umiejętności zawodnika. Ponadto, każdy z naszych instruktorów jest także wykwalifikowanym ratownikiem WOPR. Oczywiście nie zakładamy, by coś Ci groziło, ale zawsze dmuchamy na zimne. Wszystko w trosce o Twoje dobro!

Fenomenalny flyboard – Szczecin uważa, że to świetny pomysł na prezent!

Zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś szczególnego? W takim razie powinieneś zdecydować się na coś odlotowego i to dosłownie! Flyboard z pewnością okaże się trafionym pomysłem. Jesteśmy tego absolutnie pewni, ponieważ doskonale wiemy, co jest kluczem do udanej niespodzianki. Jesteśmy pewni, że najważniejszy zawsze jest pomysł i kreatywne podejście do tematu. Drobiazgi z galerii już dawno przestały wywoływać prawdziwe emocje, a zakupy na ostatnią chwilę to zawsze zły pomysł. Dlatego też proponujemy voucher na przygodę życia!

Żeby zdobyć taki prezent, wystarczy parę kliknięć. Zamówienie złożysz bez problemu, a już po kilku dniach otrzymasz zakupiony voucher. Ozdobne pudełeczko z pewnością sprawdzi się w roli prezentu, więc niczym nie musisz się przejmować. Kiedy już voucher będzie na miejscu, można przystąpić do rezerwacji dogodnego terminu. Załatwisz to telefonicznie, ale musisz pamiętać, że nasz voucher możesz wykorzystać także w innych lokalizacjach, które oferują flyboard. Szczecin stwarza świetne warunki dla takiej zabawy, ale doskonale wiemy, że życie pisze różne scenariusze, a naszym celem zawsze było stworzenie prezentu, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:21

Warto polecić :)


, 14.06.2020, 12:26

Nie spodziewałem się, że z tego będzie aż taka frajda ;) a że kocham wszystkie atrakcje związane z wodą to tym bardziej! Warto spróbować.


 

Ładowanie danych ...