FlyBoard Katowice

199.00
Kod produktu: PM1015
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 15 minut. Przed nim 5 minut szkolenia.
Informacje dla oglądających:
W wydarzeniu bierze udział jedynie osoba obdarowana. Może ona zaprosić do oglądania atrakcji osobę towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie ma możliwości skorzystania z atrakcji.
Pogoda:
Flyboarding wymaga odpowiednich warunków pogodowych i jest atrakcją o charakterze sezonowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca w umówionym terminie, konieczne będzie przełożenie wydarzenia na inny termin (do uzgodnienia pomiędzy uczestnikiem i organizatorem).
Obowiązujący strój:
Od uczestników wydarzenia wymagany jest strój kąpielowy oraz ręcznik. Panie powinny korzystać z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Informacje dodatkowe:
Realizacja atrakcji możliwa jest od 1.07 do 31.08 (terminy ustalają instruktorzy). Obdarowane mogą zostać osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. Ich udział w atrakcji wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez opiekuna bądź obecności opiekuna w czasie korzystania z atrakcji.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje nurkowania mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Zbiornik Kuźnica Warężyńska (Pogoria IV), ok. 20 km od Katowic
Ważność:
365 dni.

Każda osoba korzystająca z atrakcji wyposażona jest w specjalny kask oraz kamizelkę asekuracyjną pozwalająca się utrzymać na wodzie. Przed rozpoczęciem atrakcji przeprowadzanie jest też krótkie szkolenie obejmujące podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposób komunikacji z instruktorem w czasie lotu, jak również omawiane są mechanizmy poruszania się na strumieniu wody. Siła strumienia wody jest dostosowywana do możliwości obdarowanego tak, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo oraz jak najlepsze doznania. W miarę przyzwyczajania się uczestnika do flyboardingu, jest ona zwiększana.

Wszystkie loty odbywają się w odpowiednio zabezpieczonych strefach, z dala od brzegu oraz innych uczestników wodnych atrakcji. Instruktorzy dbający o bezpieczeństwo atrakcji są kwalifikowanymi ratownikami WOPR, co nie zwalnia jednak osoby korzystającej z flyboardingu z konieczności posiadania podstawowych umiejętności pływackich. Uczestnik jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania poleceń instruktorów.

FlyBoard Katowice - nauka latania przy pomocy wody

FlyBoard Katowice - to możliwość szybowania nad powierzchnią wody z olbrzymią prędkością. Flyboard pochodzi od słów - latać i deska i w rzeczywistości jest to duża deska z armatką wodną, pozwalająca osobie szybować nad powierzchnią wody i wykonywać wszelkiego rodzaju sztuczki. FlyBoard, to możliwość wypróbowania najbardziej przełomowego wynalazku, jaki pojawiły się w świecie sportów wodnych w ostatnich latach.

To urządzenie zostało opracowane w 2012 roku przez Franka Zapata, wynalazcę, właściciela i założyciela Zapata Racing. Urządzenie składa się z pary butów, podobnych do tych używanych w innych sportach wodnych, które są przymocowane do deski z dyszami strumieniowymi na dole, które napędzają cię do góry. Wąż podobny do tego używanego przez strażaków idzie do wlotu, który znajduje się na dole, a jego drugi koniec jest przymocowany do turbiny skutera wodnego. Ciśnienie wody wyrzucany z dysz pozwala wznosić się na pewną wysokość ponad lustro wody.

FlyBoard Katowice – bezpieczny sport ekstremalny

FlyBoard w Katowicach jest przeżyciem bezpiecznym. Lot na urządzeniach hydraulicznych zgodnie z przepisami nie wymaga treningu fizycznego. Przed każdym lotem nasi instruktorzy przeprowadzają odprawy bezpieczeństwa i uczą podstawowych zasad lotu. Zakładasz także sprzęt (kask, kombinezon, kamizelkę ratunkową). Tego typu aktywność jest nie tylko ekscytującym wydarzeniem, ale też korzystnie wpływa na zdrowie uczestnika. Udowodniono, że sporty wodne zmniejszają ryzyko przewlekłych dolegliwości sercowych, oddechowych i nerwowych u pacjentów. W trakcie tej aktywności spalasz prawie 500 kalorii dosłownie w dziesięć minut. Silniki odrzutowe wymagają stałej koordynacji. Zapewnia doskonałą koncentrację i czujność podczas wchodzenia i wychodzenia z powierzchni wody. Wydarzenie tego typu może być dla ciebie początkiem nowego wspaniałego hobby.

Oferowany przez nas voucher jest przeznaczony dla wszystkich wielbicieli sportów wodnych, a także dla osób, które szukają ekstremalnych wydarzeń i związanych z nimi emocji. Voucher można wykorzystać samemu lub zakupić go z myślą o prezencie dla naszych bliskich. To także możliwość sprawdzenia, czy ten rodzaj aktywności jest wskazany dla nas. Voucher kosztuje niespełna dwieście złotych, ta symboliczna kwota pozwala nam przetestować ten rodzaj aktywności, bez konieczności kupowania całego niezbędnego sprzętu, który jest niezbędny do uprawiania tego sportu. Jest to o tyle ważne, że podstawowy sprzęt do tej atrakcji kosztuje nawet siedemdziesiąt tysięcy złotych.

Choć voucher możemy zakupić w każdej chwili, to jego realizacja jest możliwa jedynie w miesiącach letnich. W wydarzeniu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba lub dziecko, pod warunkiem, że na miejscu są obecni jego prawni opiekunowie. Uczestnik musi też posiadać choćby podstawowe umiejętności w zakresie pływania.

Bon podarunkowy na tę atrakcję można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 05.06.2020, 19:53

Niesamowita zabawa. Kilka chwil i wszystko opanowane, a wrażenia super!


 

Ładowanie danych ...