FlyBoard Darłowo

199.00
Kod produktu: PM0848
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 20 minut.
Informacje dla oglądających:
W wydarzeniu bierze udział jedynie osoba obdarowana. Może ona zaprosić do oglądania atrakcji osobę towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie ma możliwości skorzystania z atrakcji.
Pogoda:
Flyboarding wymaga odpowiednich warunków pogodowych i jest atrakcją o charakterze sezonowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca w umówionym terminie, konieczne będzie przełożenie wydarzenia na inny termin (do uzgodnienia pomiędzy uczestnikiem i organizatorem).
Obowiązujący strój:
Od uczestników wydarzenia wymagany jest strój kąpielowy oraz ręcznik. Panie powinny korzystać z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Informacje dodatkowe:
Realizacja atrakcji możliwa jest od 1.05 do 30.09 w godzinach od 10:00 do 18:00. Obdarowane mogą zostać osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. Ich udział w atrakcji wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez opiekuna bądź obecności opiekuna w czasie korzystania z atrakcji.
Wymagania:
Osoba obdarowana powinna umieć pływać w stopniu podstawowym. Z atrakcji nie można korzystać pod wpływem alkoholu ani żadnych innych środków odurzających. Na miejscu osoba obdarowana powinna okazać voucher.
Lokalizacja:
Plaża przy ul. Portowej
Ważność:
365 dni.

Każda osoba korzystająca z atrakcji wyposażona jest w specjalny kask oraz kamizelkę asekuracyjną pozwalająca się utrzymać na wodzie. Przed rozpoczęciem atrakcji przeprowadzanie jest też krótkie szkolenie obejmujące podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposób komunikacji z instruktorem w czasie lotu, jak również omawiane są mechanizmy poruszania się na strumieniu wody. Siła strumienia wody jest dostosowywana do możliwości obdarowanego tak, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo oraz jak najlepsze doznania. W miarę przyzwyczajania się uczestnika do flyboardingu, jest ona zwiększana.

Wszystkie loty odbywają się w odpowiednio zabezpieczonych strefach, z dala od brzegu oraz innych uczestników wodnych atrakcji. Instruktorzy dbający o bezpieczeństwo atrakcji są kwalifikowanymi ratownikami WOPR, co nie zwalnia jednak osoby korzystającej z flyboardingu z konieczności posiadania podstawowych umiejętności pływackich. Uczestnik jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania poleceń instruktorów.

FlyBoard Darłowo - unieś się dzięki wodzie nad wodą

Flyboard w Darłowie to rozrywka pomyślana dla wszystkich fanów sportów wodnych. Flyboard to idealne połączenie wakeboardu, surfingu, kitesurfingu i skuterów wodnych. Ten nowy rodzaj sportów ekstremalnych pozwala szybować nad wodą na wysokości do 15 metrów, wykonywać niesamowite akrobacje, czuć się jak ptak, a jednocześnie nurkować jak delfin i cieszyć się swobodą działania.

Ten nowy sposób zabawy na wodzie odkrył Frankie Zapata, który związał swoje życie ze skuterami wodnymi, ale zawsze chciał stworzyć coś nowego, wyjątkowego, niespotykanego wcześniej. W 2011 roku wynalazł flyboard, urządzenie zostało opatentowane i zaprezentowane publicznie na Mistrzostwach Świata w Katarze. Pierwsze wideo, w którym sam wynalazca testuje swoje urządzenie, obejrzała ogromna liczba osób. Wielu fanów sportu od razu chciało wypróbować nowy wynalazek, dzięki czemu latanie stało się popularne w krótkim czasie. Wysokość, na którą sportowiec może się wznieść, zależy od mocy w butach odrzutowych.

Wyjątkowa zabawa dla każdego - FlyBoard Darłowo

Flyboard w Darłowie jest dostępny dla każdego. Deska wyposażona jest w dwie dysze połączone z turbiną jet ski za pomocą węża. Kierunek ruchu zależy od nachylenia deski. Wysokość, którą można osiągnąć, zależy od mocy skutera wodnego i masy jeźdźca. Minimalna moc odrzutowca do latania na desce wynosi 130 KM, jest też śmigło o zwiększonej mocy do nart wodnych, które pomoże zwiększyć moc 2 razy. Rury wyposażone w uchwyty (2 sztuki) są bezpiecznie zamocowane na ramieniu dyszy za pomocą systemu kolanowego z rzepem, który umożliwia zmianę przepływu wody

W przeciwieństwie do innych sportów ekstremalnych, ten jest łatwy do nauczenia. Nawet początkujący są w stanie wykonywać proste akrobacje. Przed pierwszym lotem wszyscy użytkownicy zostaną poinstruowani co do szczegółów wydarzenia, a podczas jazdy uczestnik jest pod nadzorem profesjonalisty. Szkolenie podstawowe jest wliczone w ustaloną cenę.

Każdy uczestnik musi przejść program edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa. Doświadczony instruktor wchodzi z tobą do wody i kontynuuje koordynację lotu. To rozrywka, która spodoba się wszystkim, od miłośników ekstremalnych sportów po tych, którzy kochają wszystko, co niezwykłe i nowe. Nikt nie pozostanie obojętny! Samo kierowanie deską jest intuicyjne. Trzeba tylko spróbować, a po 5 minutach każdy będzie w stanie wystartować na wysokość 4 metrów. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę. Wszystko, czego potrzebujesz (kombinezon, kamizelka ratunkowa i kask), otrzymasz całkowicie bezpłatnie bezpośrednio przed lotem. Jesteś gotowy? Darłowo zaprasza!

Voucher można zrealizować również w innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:23

Super sprawa :)


, 25.04.2020, 18:48

Świetne uczucie na desce nad wodą! Polecam wszystkim którzy jeszcze nie próbowali :)


 

Ładowanie danych ...