FlyBoard Bydgoszcz

199.00
Kod produktu: PM1016
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 10 minut. Przed nim 5 minut szkolenia.
Informacje dla oglądających:
W wydarzeniu bierze udział jedynie osoba obdarowana. Może ona zaprosić do oglądania atrakcji osobę towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie ma możliwości skorzystania z atrakcji.
Pogoda:
Flyboarding wymaga odpowiednich warunków pogodowych i jest atrakcją o charakterze sezonowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca w umówionym terminie, konieczne będzie przełożenie wydarzenia na inny termin (do uzgodnienia pomiędzy uczestnikiem i organizatorem).
Obowiązujący strój:
Od uczestników wydarzenia wymagany jest strój kąpielowy oraz ręcznik. Panie powinny korzystać z jednoczęściowego stroju kąpielowego.
Informacje dodatkowe:
Realizacja atrakcji możliwa jest od 1.07 do 31.08 (terminy ustalają instruktorzy). Obdarowane mogą zostać osoby niepełnoletnie od 16 roku życia. Ich udział w atrakcji wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez opiekuna bądź obecności opiekuna w czasie korzystania z atrakcji.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje nurkowania mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Każda osoba korzystająca z atrakcji wyposażona jest w specjalny kask oraz kamizelkę asekuracyjną pozwalająca się utrzymać na wodzie. Przed rozpoczęciem atrakcji przeprowadzanie jest też krótkie szkolenie obejmujące podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposób komunikacji z instruktorem w czasie lotu, jak również omawiane są mechanizmy poruszania się na strumieniu wody. Siła strumienia wody jest dostosowywana do możliwości obdarowanego tak, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo oraz jak najlepsze doznania. W miarę przyzwyczajania się uczestnika do flyboardingu, jest ona zwiększana.

Wszystkie loty odbywają się w odpowiednio zabezpieczonych strefach, z dala od brzegu oraz innych uczestników wodnych atrakcji. Instruktorzy dbający o bezpieczeństwo atrakcji są kwalifikowanymi ratownikami WOPR, co nie zwalnia jednak osoby korzystającej z flyboardingu z konieczności posiadania podstawowych umiejętności pływackich. Uczestnik jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania poleceń instruktorów.

Odrzutowe buty zyskują na popularności więc nie powinno być zaskoczenia, że FlyBoard - Bydgoszcz to również świetny pomysł na nietypowy prezent. Jeśli masz kogoś kto jest miłośnikiem takich nowości, lubi adrenalinę i nietypowe wyzwania to ten prezent będzie dla niego właśnie doskonałym pomysłem. Nauka latania na odrzutowych butach może się okazać doskonałym pomysłem na upominek. 

FlyBoard Bydgoszcz – nauka latania nad wodą

FlyBoard Bydgoszcz - propozycja, w ramach której realizować się będzie lekcja latania na odrzutowych butach pod okiem instruktora. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności czy doświadczenia, a będzie okazja do tego, by z tego prezentu skorzystać. To oferta świetna dla wszystkich miłośników sportów wodnych rozwiązanie, które będzie idealne dla osoby aktywnej, która chętnie testuje nowe dyscypliny sportu, szuka dla siebie możliwości aktywnego spędzania czasu. Jeśli ktoś chce poczuć adrenalinę to bez wątpienia również dla niego będzie to świetny wybór. Jeśli chcesz wybrać nietypowy prezent to sprawdź właśnie FlyBoard na Kujawach czyli w Bydgoszczy.

Bon podarunkowy można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...