Floating Warszawa

149.00
Kod produktu: PM0762
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
Aleja Wilanowska 89 lok U1
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Floating Warszawa - stolica zaskakuje możliwościami relaksu dla ciała i ducha 

Floating w Warszawie może być fantastycznym, relaksującym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Floating to rodzaj odprężającej sesji, która odbywa się w specjalnym zbiorniku deprywacji sensorycznej. Zbiornik ten ma na celu możliwie jak najlepsze ograniczenie dochodzących z zewnątrz bodźców, a więc jest dźwiękoszczelny. W kapsule można zatem położyć się w wodzie o wysokim stężeniu soli (zatem ciało odczuwa stan nieważkości, unosząc się na wodzie), nie martwić się dźwiękami dobiegającymi z zewnątrz i po prostu wypocząć! To znakomity pomysł na prezent przede wszystkim dla człowieka bardzo zabieganego i zestresowanego, ale podobna sesja tak naprawdę każdemu przyniesie ukojenie!

Godzina całkowitego odprężenia czyli floating Warszawa

Floating w Warszawie to ciekawy pomysł na prezent. Z podobnego podarunku będzie zadowolony każdy – we współczesnym świecie większość ludzi żyje przecież w stresie i potrzebuje chwili odprężenia. Doświadczenie w kapsule sensorycznej jest dodatkowo ciekawe, więc wszyscy będą zaintrygowani i chętni do jej samodzielnego sprawdzenia. Oczywiście, jak zawsze tak i w tym przypadku istnieją pewne przeciwwskazania, na które trzeba zwracać uwagę przed kupieniem vouchera dla siebie czy bliskiej osoby. Kto nie powinien uczestniczyć w sesji floatingu?

Na pewno zrezygnować z konkretnego terminu powinny osoby, które posiadają jakieś uszkodzenia skóry – otarcia, zranienia, infekcje czy podrażnienia. Wszystko przez wysokie stężenie soli w roztworze, które może zaognić ranę i spowodować ból. Z realizacją prezentu powinny się też wstrzymać osoby cierpiące z powodu zapalenia ucha, chorujące na epilepsję, psychozy i schorzenia psychiczne, zakrzepicę, czy też klaustrofobię. W czasie sesji przebywa się bowiem w niewielkiej, zamkniętej przestrzeni, która dla osób z klaustrofobią może stanowić problem. Kapsuła sensoryczna nie jest też odpowiednia dla kobiet w pierwszym trymetrze ciąży. W dniu, w którym ma nastąpić realizacja prezentu (termin należy zamówić z przynajmniej 7-dniowym wyprzedzeniem, przy czym sam voucher jest ważny przez rok) warto się powstrzymać od depilacji i golenia, bo mogą uszkodzić naskórek.

Floating w Warszawie przeznaczony jest wyłącznie dla tej osoby, która posiada voucher. To jeden z tych prezentów, na którego realizację należy przybyć samodzielnie. Voucher trzeba również przynieść ze sobą, by okazać go obsłudze przed realizacją prezentu. Co jeszcze należy ze sobą przynieść? Na pewno klapki, by boso nie stać na podłodze. Jeśli zaś chodzi o samą realizację prezentu, w kapsule można być ubranym w strój kąpielowy, albo wejść do zbiornika nago – wszystko zależy od indywidualnych upodobań konkretnej osoby. Voucher nie będzie mógł zostać zrealizowany, jeśli obdarowana osoba zgłosi się na sesję pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Sam zabieg trwa około 60 minut i pogoda nie ma żadnego wpływu na jego realizację, więc nie należy się niepokoić niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Wszystko odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu, a temperatura wody odpowiada temperaturze skóry. Z uwagi na zasolenie ciało człowieka unosi się w wodzie zbiornika jak w Morzu Martwym – można po prostu położyć się, zamknąć oczy i odpoczywać. Przed sesją trzeba się umyć i podobnie po jej zakończeniu należy się opłukać. Nie ma jednak obawy o higienę, ponieważ wysokie stężenie soli sprawia, iż roztwór jest sterylny. Jest to zatem doskonały, przyjemny prezent dla każdego – pozwoli się odprężyć, ukoi nerwy i pozytywnie nastawi do życia!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...