Floating Rzeszów

149.00
Kod produktu: PM0759
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 60 minut
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia. Na miejscu można skorzystać z ręcznika, szlafroka, żelu pod prysznic, szamponu oraz suszarki.
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Dębicka 4A
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Chwila odprężenia czyli floating. Rzeszów destynacją wypoczynku

Jeśli szukacie możliwości lepszego relaksowania się po ciężkim dniu pracy to Floating w Rzeszowie będzie dla Was atrakcyjną propozycją. Jeśli chodzi o formy relaksu to obecnie dostajemy w tym zakresie różne możliwości, które będzie można wykorzystywać. Wśród ciekawych rozwiązań są oczywiście różnego rodzaju zabiegi,  jakie są nam obecnie proponowane. Zalicza się do nich między innymi modny w ostatnich kilku latach floating. Warto dowiedzieć się czym tak naprawdę jest taki zabieg i na czym polega. 

Floating w Rzeszowie to propozycja dla wszystkich osób, które chcą zadbać o idealny relaks fizyczny oraz psychiczny. Całość polega na tym, że korzystany ze specjalnej kapsuły, w której znajduje się woda z roztworem soli. Należy w tej wodzie się położyć, a duże stężenie soli sprawi, że ciało będzie unosiło się na powierzchni wody. Tym samym nie będzie obaw o to, że znajdziemy się pod wodą. Zamknięta kapsuła będzie nas chroniła przed wszelkim bodźcami zewnętrznymi, a ułożenie w wodzie sprawi, że będziemy czuli się jak w stanie nieważkości. 

Wybierając rzeszowski floating można będzie wybrać jedno z tych miejsc, gdzie obecnie takie usługi są polecane. Okazuje się, że zabieg wzbudza spore zainteresowanie, a tematyka związana z relaksem fizycznym i psychicznym z coraz większą mocą przyciąga. Wybierając taki sposób na relaks można oczekiwać, że w kapsule będzie można odciąć się od wszelkich bodźców i dzięki temu faktycznie unikniemy sytuacji, w której coś lub ktoś by nas rozpraszali. Tutaj nie ma takiego problemu, w ogóle taki stan rzeczy nie może mieć miejsca.

Floating Rzeszów - sól epsom narzędziem regeneracji

Jeśli ktoś chce się zdecydować na Floating w Rzeszowie powinien zdecydować się na wizytę w jednym z gabinetów kosmetycznych czy gabinetów SPA, gdzie będzie taka kapsuła dostępna. Jednym z nich jest nasza propozycja. Oczywiście możemy zauważyć, że w ostatnim czasie zainteresowanie taką formą relaksu wzrosło, nie powinno więc nikogo zaskakiwać, że ten rynek się rozwija i jest coraz więcej takich miejsc, gdzie tego typu usługi są nam proponowane. Jeśli wybrane zostanie sprawdzone miejsce takie jak nasze to wizyty nie będzie trzeba się obawiać i zabieg nie tylko będzie w pełni bezpieczny, ale przyniesie jeszcze dodatkowo wiele korzyści dla organizmu. Sporo osób, które wychodzą po zabiegu podkreśla, że czują się psychicznie lepiej, nie są tak zestresowani jak wcześniej. Tym samym faktycznie wygląda na to, że ten rodzaj zabiegu może być taką sensowna propozycją, na którą warto będzie zwrócić uwagę szczególnie, gdy ktoś prowadzi stresujący tryb życia. 

Sesja tego typu może być również zaproponowana drugiej osobie jako prezent. Obecnie wiele osób żyje w stresie i z perspektywą trudnej codzienności, dlatego warto szukać rozwiązań, dzięki którym relaks będzie możliwy. To również szans na znalezienie takich propozycji, w ramach których będziemy mogli zaskoczyć inną osobę swoim prezentem. Musimy bowiem pamiętać, że miejsc, gdzie sesje relaksu są realizowane jest coraz więcej, ale nie zmienia to faktu, że jednak na tę chwilę taki zabieg nie jest wśród naszych rodaków szczególnie rozpropagowany i pewnie jeszcze trochę czasu upłynie nim nasi rodacy będą wiedzieli na czym polega. Dlatego warto spróbować.

Niezależnie od tego warto zwrócić uwagę na tą metodę relaksu. Jest bowiem szansa na to, że będzie to sposób, który wykorzystywany będzie systematycznie coraz chętniej, ponieważ efekty jakie można osiągnąć zamykając się w kapsule często są bardzo mocno zaskakujące i sporo osób wraca tym samym do lepszego zdrowia psychicznego i lepszego samopoczucia. Rzeszów kusi relaksem...

Voucher na zabieg można wykorzystać również w innych lokalizacjach dostępnych w tej kategorii przeżyć.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 25.06.2020, 22:42

Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu odprężenia. Warto spróbować.


, 06.05.2020, 08:16

Pobyt w tym mini SPA bardzo mnie zregenerował jakiś czas temu. Już nie mogę się doczekać aż zjawię się ponownie :)


 

Ładowanie danych ...