Floating Lublin

149.00
Kod produktu: PM0758
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Obywatelska 8
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Głęboki relaks zapewni Ci floating - Lublin miastem odpoczynku

Floating w Lublinie, to nowoczesna terapia, która jest sposobem na osiągnięcie głębokiego relaksu. Uczestnicy wydarzenia spędzą czas, leżąc spokojnie w ciemności, zawieszeni w ciepłym roztworze soli Epsom.

Floating w Lublinie ma wiele zastosowań. Koncepcja terapii flotacyjnej opiera się na teorii, według której szacuje się, że do 90% normalnego obciążenia pracą mózgu spowodowane jest rutynową stymulacją środowiska (grawitacja, temperatura, dotyk, światło, dźwięk). Jesteśmy nieustannie bombardowani zewnętrzną stymulacją, a także nieustannymi codziennymi „hałasami” i zakłóceniami. Unosząc się w zbiorniku, twoje zmysły zostają uwolnione od tych wszystkich rozproszeń, twoje ciało jest nieważkie i stajesz się umysłem unoszącym się w przestrzeni, umożliwiając swojemu ciału i umysłowi osiągnięcie głębokich poziomów relaksacji / medytacji, które normalnie wymagałyby lat praktyki. Zbiornik tworzy środowisko, w którym można osiągnąć czysty relaks sensoryczny. Nieważkość w połączeniu z zaletami soli epsom tworzy również idealne środowisko do odzyskiwania obrażeń, a także zapewnia ulgę w bólu mięśni i napięciu.

Floating Lublin – jak to działa?

Floating w Lublinie jest dostępny dla każdej osoby, która posiada odpowiedni voucher uprawniający do skorzystania z usługi. Wszystko, co musimy zrobić to wejść do zbiornika i położyć się oraz zrelaksować. Ze względu na olbrzymią ilość rozpuszczonej soli, woda jest gęstsza niż ta w morzu martwym - więc będziesz unosił się na powierzchni. Kiedy zdecydujesz się zgasić światła, twoje oczy mogą odpocząć w ciemności. Dźwięki zewnętrzne są ograniczone do absolutnego minimum dzięki szerokiej izolacji akustycznej.

Szeroko doświadczanym efektem, jaki wywołuje lubliński floating, jest poczucie głębokiego, długotrwałego relaksu. Jako ludzie często jesteśmy przygnębieni przez stresujące doświadczenia zmysłowe. Radzenie sobie z problemami w pracy, w domu i na całym świecie może powodować, że tracimy z oczu piękno i pozytywność, które oferuje życie. Floating to sposób na zatrzymanie wszystkich stresów na 60 minut i zapewnienie umysłowi i ciału potrzebnej przestrzeni na ulgę i refleksję. Po wyjściu ze zbiornika często odczuwa się rozładowanie napięcia, przywrócenie optymizmu.

Dzięki tej przestrzeni nagle wolnej dla innej aktywności mózgu możesz skupić się na tym, co chcesz. Dzięki temu możesz pogłębić swoją perspektywę na dowolny temat, koncentrując się na rozwiązaniu problemów lub nowych pomysłach. Ten sen na jawie może być cudownym miejscem spontanicznej inspiracji twórczej.

Doskonale wiemy, że to ciało podąża za umysłem. Gdy ten zanurza się w głęboki stan relaksu, to tak samo dzieje się z twoim ciałem. Ciśnienie krwi obniża się, gdy ciało pozbywa się napięcia fizycznego związanego z instynktem „walki lub ucieczki” i wchodzi w naturalny stan odpoczynku. Badania wykazały, że unoszenie się w wodzie zmniejsza ból spowodowany ostrym urazem, wysiłkiem fizycznym lub stanem przewlekłym - w tym bólem mięśni i bólem związanym z napięciem. Ciało pochłania magnez z wody nasyconej solą Epsom, co ułatwia spłukiwanie kwasu mlekowego ze zmęczonych mięśni.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 05.08.2021, 12:13

Mogę wystawić tylko pozytywną opinię. Na początku byłam sceptyczna ale na pewno jeszcze wrócę. Floating naprawdę odpręża. Polecam wszystkim niezdecydowanym.


, 19.07.2020, 17:54

Podzielam zdanie poprzedniczki, warto skorzystać!


, 25.04.2020, 18:43

Zabieg sprawił cuda. Jeszcze tak odprężona nie byłam i na pewno wrócę ponownie :)


 

Ładowanie danych ...