Floating Lubin

149.00
Kod produktu: PM0985
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Krzemieniecka 18A/L3
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Głęboki relaks - Floating Lubin

Floating w Lubinie to specjalna forma głębokiego relaksu, która opiera się o zjawisko deprywacji sensorycznej. Czym jest deprywacja sensoryczna? Jest to specjalny stan organizmu, w czasie którego eliminowane jest aż 90% bodźców, jakie normalnie do nas docierają. Są to bodźce każdego rodzaju, więc nie tylko te działające na nasz wzrok i słuch, ale także chociażby na nasz dotyk.

Zabieg floatingu wykonywany jest przy użyciu specjalnie do tego przygotowanej komory, którą można określić po prostu mianem zakrytej wanny. Nie jest to na pewno nic strasznego, chociaż z całą pewnością będzie to przeżycie niezapomniane. Osoba obdarowana wchodzi do komory, w której znajduje się niewielka ilość wody z rozpuszczoną w niej bardzo dużą ilością specjalnej soli relaksacyjnej.

Wody jest akurat tyle i stężenie soli w niej jest tak dopasowane, by ciało zaczęło się w niej swobodnie unosić bez odczuwania efektów zanurzenia, ale też bez zwracania uwagi na oddziaływanie siły grawitacji. W czasie floatingu w Lubinie osoba korzystająca z zabiegu czuje się tak, jakby była w stanie nieważkości. Temperatura wody wynosi około 35 stopni Celsjusza, czyli jest niemal taka sama, jak temperatura ciała. W czasie zabiegu wydawać się może, że wody w ogóle nie ma i ciało unosi się w powietrzu. Jest to zamierzone.

Floating Lubin - skuteczna eliminacja stresu

Celem floatingu w Lubinie jest przede wszystkim eliminowanie stresu. Stres spowodowany jest zawsze poprzez bombardowanie organizmu bodźcami, psychicznymi i czysto fizycznymi, takimi jak odpowiednio niepokój i zmartwienia oraz zmęczenie i drobne kontuzje. Wszystko to sprawia, że rośnie poziom napięcia organizmu, wydzielane są szkodliwe w dużych ilościach hormony, powstają stany zapalne i całe ciało cierpi. W czasie terapii w specjalnej komorze floatingowej wszelkie bodźce są odcinane, te negatywne i nawet neutralne, by organizm mógł się wyciszyć.

Wyciszenie ma tutaj znaczenie w pełni dosłowne. Kabina eliminuje około 90% wszystkich odgłosów z otoczenia, przez co osoba korzystająca z atrakcji słyszy jedynie własny oddech i bicie serca. Standardowo zabieg wykonywany jest w kompletnej ciemności, ale jeśli ciemność miałaby być dla kogoś elementem stresogennym, istnieje możliwość zapalenia delikatnego światła z diod LED, dzięki czemu wewnątrz komory będzie panował półmrok. Wiele osób swoje sesje rozpoczyna także przy muzyce relaksacyjnej, która pozwala im uzyskać odpowiednie nastawienie.

Z trwającej 60 minut atrakcji w danym czasie może korzystać tylko jedna osoba. Nikt nie może jej towarzyszyć. Byłoby to zaburzeniem oczekiwanych doznań. Najlepiej jest wejść do komory nago, ale nie jest to konieczne. Można mieć na sobie strój kąpielowy. Ważne, by był wygodny. Osoby z klaustrofobią lub innymi zaburzeniami psychicznymi powinny przemyśleć swój udział w atrakcji. Poważnymi przeciwwskazaniami są także problemy skórne oraz rany na ciele – woda jest mocno zasolona. Nie trzeba umieć pływać. W razie odczuwania dyskomfortu, zabieg można przerwać w każdej chwili. Lubin zaprasza.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tego rodzaju atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...