Floating Kraków

119.00
Kod produktu: PM0757
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 50 minut.
Ważność:
365 dni.
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia. Czynne codziennie od 10 do 21.
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Świętego Łazarza 3

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Czysty relaks dla ciała to floating - Kraków pozwala odpocząć

Floating w Krakowie, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje odprężenia, relaksu i pragnie uwolnić swoje ciało oraz umysł od toksycznych czynników.

Ten rodzaj zabiegu to możliwość zanurzenia się w wodzie w warunkach, które zostały specjalnie stworzone celem maksymalnego odizolowania, a tym samym zrelaksowania danej osoby. Nowoczesny estetyczny zbiornik przypominający kapsułę jest wypełniony wodą podgrzaną do temperatury skóry, następnie dodaje się i rozpuszcza sól Epsom (siarczan magnezu). Ilość jest wystarczająca, aby wytworzyć wystarczającą pływalność, czyli aby osoba unosiła się na powierzchni. Zbiornik jest dźwiękoszczelny i całkowicie zaciemniony. Celem jest stworzenie przestrzeni, która pozwala użytkownikom unosić się na powierzchni bez grawitacji i bodźców zewnętrznych. Korzyści płynące ze zbiorników pływających zostały dobrze udokumentowane w kilku badaniach medycznych. Badania sugerują teraz, że regularne pływanie może poprawić ogólne zdrowie i samopoczucie danej osoby.

Floating Kraków – korzyści z pływania w miejscu

Floating w Krakowie może wydawać się doświadczeniem przerażającym i klaustrofobicznym, ale ma pozytywny wpływ na nasze ciało i umysł. Woda nasycona magnezem (inaczej sól epsom), utrzymywana w temperaturze odpowiadającej skórze, zapewnia bezproblemową pływalność, dzięki czemu nie musisz się martwić o utrzymanie się na powierzchni. Z niewielką ilością dotyku, smaku, zapachu, słyszenia lub dotyku jesteś otulony kokonem ciepła i ciszy. Na tym polega magia pływania - wprowadza cię w stan medytacji.

Pływanie w słonej wodzie ze względów terapeutycznych nie jest niczym nowym. Od stuleci ludzie pielgrzymują do Morza Martwego. Jednak w ciągu ostatnich 15 lat pojawiło się nowe zainteresowanie praktyką, z eleganckimi studiami flotacyjnymi, oferującymi 60-90-minutowe sesje pływające, pojawiającymi się w całych obszarach metropolitalnych. Floating w Krakowie opiera się na tych zasadach, jakie określone zostały przez specjalistów od psychoanalizy, rehabilitacji i lekarzy.

Pod wpływem stresu podwzgórze (część mózgu wielkości migdałów tuż nad pniem mózgu) sygnalizuje nadnerczom uwalnianie hormonów stresu adrenaliny i kortyzolu. Chroniczny stres prowadzi do nadaktywnej podwzgórza, co może prowadzić do depresji. Zabieg pomaga zwalczyć depresję i lęk, minimalizując produkcję kortyzolu. Pływanie w takich warunkach zwalcza stres na dwa główne sposoby. Po pierwsze, magnez w wodzie hamuje ACTH, hormon, który napędza nadnercza, uwalniając hormon stresu - kortyzol. Magnez poprawia również jakość snu, co przyczynia się do odczuwania mniejszego stresu. Analiza 27 badań naukowych wykazała, że taki zabieg ma również działanie relaksacyjne, nastrojowe i poprawia wydajność, szczególnie w przypadkach wypalenia zawodowego lub chronicznego zmęczenia.

Dla osób z przewlekłym, związanym ze stresem bólem mięśni i depresją związaną z wypaleniem, floating może być integralną częścią leczenia bólu. Floating dotlenia twoje ciało, promując rozszerzenie naczyń krwionośnych - lepszy przepływ krwi do mózgu, narządów i kończyn - służy do zminimalizowania bólu mięśni, a nawet bólu zwyrodnieniowego dysku lub przepuklinowych dysków.

Pływanie pomaga szybko zregenerować organizm poprzez redukcję kwasu mlekowego we krwi. Dzięki ograniczeniu grawitacji kwas mlekowy szybciej wydostaje się z mięśni, co zmniejsza ogólną sztywność i ból mięśni. Sesja dla naszych użytkowników trwa pięćdziesiąt minut. Aby skorzystać z usługi, należy jedynie na dziesięć dni przed terminem sesji zgłosić ten fakt do nas. Przed wizytą trzeba też okazać voucher, który uprawnia nas do skorzystania z floatingu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 14,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 200 zł

, 11.08.2020, 10:40

Naprawdę każdemu polecam floating. Kraków jest najbliżej, więc wybrałam tę lokalizację. Było po prostu bosko! Pojechałyśmy razem z moją sis i bawiłyśmy się cudownie! Na pewno to powtórzymy!


, 25.06.2020, 22:40

Byłam i nie żałuję chociaż wahałam się czy w ogóle skorzystać z zabiegu. Śmiało mogę polecić bo odprężenie całego ciała jest niesamowite.


, 16.05.2020, 11:23

Niesamowita regeneracja. Nie spodziewałam się i na pewno wrócę, jak tylko będzie można


 

Ładowanie danych ...