Floating Kraków

149.00
Kod produktu: PM0757
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 50 minut.
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia. Czynne codziennie od 10 do 21.
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Ks. Mikołaja Kuczkowskiego 16
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Czysty relaks dla ciała to floating - Kraków pozwala odpocząć

Floating w Krakowie, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje odprężenia, relaksu i pragnie uwolnić swoje ciało oraz umysł od toksycznych czynników.

Ten rodzaj zabiegu to możliwość zanurzenia się w wodzie w warunkach, które zostały specjalnie stworzone celem maksymalnego odizolowania, a tym samym zrelaksowania danej osoby. Nowoczesny estetyczny zbiornik przypominający kapsułę jest wypełniony wodą podgrzaną do temperatury skóry, następnie dodaje się i rozpuszcza sól Epsom (siarczan magnezu). Ilość jest wystarczająca, aby wytworzyć wystarczającą pływalność, czyli aby osoba unosiła się na powierzchni. Zbiornik jest dźwiękoszczelny i całkowicie zaciemniony. Celem jest stworzenie przestrzeni, która pozwala użytkownikom unosić się na powierzchni bez grawitacji i bodźców zewnętrznych. Korzyści płynące ze zbiorników pływających zostały dobrze udokumentowane w kilku badaniach medycznych. Badania sugerują teraz, że regularne pływanie może poprawić ogólne zdrowie i samopoczucie danej osoby.

Floating Kraków – korzyści z pływania w miejscu

Floating w Krakowie może wydawać się doświadczeniem przerażającym i klaustrofobicznym, ale ma pozytywny wpływ na nasze ciało i umysł. Woda nasycona magnezem (inaczej sól epsom), utrzymywana w temperaturze odpowiadającej skórze, zapewnia bezproblemową pływalność, dzięki czemu nie musisz się martwić o utrzymanie się na powierzchni. Z niewielką ilością dotyku, smaku, zapachu, słyszenia lub dotyku jesteś otulony kokonem ciepła i ciszy. Na tym polega magia pływania - wprowadza cię w stan medytacji.

Pływanie w słonej wodzie ze względów terapeutycznych nie jest niczym nowym. Od stuleci ludzie pielgrzymują do Morza Martwego. Jednak w ciągu ostatnich 15 lat pojawiło się nowe zainteresowanie praktyką, z eleganckimi studiami flotacyjnymi, oferującymi 60-90-minutowe sesje pływające, pojawiającymi się w całych obszarach metropolitalnych. Floating w Krakowie opiera się na tych zasadach, jakie określone zostały przez specjalistów od psychoanalizy, rehabilitacji i lekarzy.

Pod wpływem stresu podwzgórze (część mózgu wielkości migdałów tuż nad pniem mózgu) sygnalizuje nadnerczom uwalnianie hormonów stresu adrenaliny i kortyzolu. Chroniczny stres prowadzi do nadaktywnej podwzgórza, co może prowadzić do depresji. Zabieg pomaga zwalczyć depresję i lęk, minimalizując produkcję kortyzolu. Pływanie w takich warunkach zwalcza stres na dwa główne sposoby. Po pierwsze, magnez w wodzie hamuje ACTH, hormon, który napędza nadnercza, uwalniając hormon stresu - kortyzol. Magnez poprawia również jakość snu, co przyczynia się do odczuwania mniejszego stresu. Analiza 27 badań naukowych wykazała, że taki zabieg ma również działanie relaksacyjne, nastrojowe i poprawia wydajność, szczególnie w przypadkach wypalenia zawodowego lub chronicznego zmęczenia.

Dla osób z przewlekłym, związanym ze stresem bólem mięśni i depresją związaną z wypaleniem, floating może być integralną częścią leczenia bólu. Floating dotlenia twoje ciało, promując rozszerzenie naczyń krwionośnych - lepszy przepływ krwi do mózgu, narządów i kończyn - służy do zminimalizowania bólu mięśni, a nawet bólu zwyrodnieniowego dysku lub przepuklinowych dysków.

Pływanie pomaga szybko zregenerować organizm poprzez redukcję kwasu mlekowego we krwi. Dzięki ograniczeniu grawitacji kwas mlekowy szybciej wydostaje się z mięśni, co zmniejsza ogólną sztywność i ból mięśni. Sesja dla naszych użytkowników trwa pięćdziesiąt minut. Aby skorzystać z usługi, należy jedynie na dziesięć dni przed terminem sesji zgłosić ten fakt do nas. Przed wizytą trzeba też okazać voucher, który uprawnia nas do skorzystania z floatingu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 11.08.2020, 10:40

Naprawdę każdemu polecam floating. Kraków jest najbliżej, więc wybrałam tę lokalizację. Było po prostu bosko! Pojechałyśmy razem z moją sis i bawiłyśmy się cudownie! Na pewno to powtórzymy!


, 25.06.2020, 22:40

Byłam i nie żałuję chociaż wahałam się czy w ogóle skorzystać z zabiegu. Śmiało mogę polecić bo odprężenie całego ciała jest niesamowite.


, 16.05.2020, 11:23

Niesamowita regeneracja. Nie spodziewałam się i na pewno wrócę, jak tylko będzie można


 

Ładowanie danych ...