Floating Kielce

149.00
Kod produktu: PM0756
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał około 60 minut
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia.
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Kaznowskiego 5/U-5
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Niezapomniana chwila relaksu czyli Floating - Kielce to umożliwiają

Jeśli istnieje doskonały sposób na ukołysanie zmysłów, zrelaksowanie się i nabranie sił przed podejmowaniem kolejnych wyzwań, jest nim właśnie Floating w Kielcach! Chodzi o pobyt w zbiorniku deprywacji sensorycznej, czyli wypełnionym słoną wodą zbiorniku, posiadającym temperaturę ciała człowieka. To miejsce dźwiękoszczelne, które ogranicza dopływ bodźców zewnętrznych, a w związku z tym pozwala w rzeczywisty sposób odpocząć.

Stwarza też uczucie nieważkości – w zbiorniku można swobodnie się zaburzyć, pływać w nim, unosząc się na wodzie. To rodzaj terapii, który posiada niesamowite zdolności relaksacyjne. Całe ciało się rozluźnia, a zmysły – pozbawione nieustannych bodźców – wyciszają się! Jest to fantastyczny prezent dla samego siebie i dla bliskiej osoby. Każdy na pewno będzie zachwycony możliwością przeżycia takiej relaksującej przygody – to doskonały podarunek dla mamy, taty, dziewczyny, narzeczonego, przyjaciółki i w zasadzie dowolnej osoby, na wiele okazji!

Pełnia relaksu w godzinę - Floating Kielce

Floating w Kielcach może się okazać idealnym pomysłem na prezent, który może zostać zrealizowany w dowolnym momencie. Pogoda nie ma wpływu na zrealizowanie tej atrakcji. Prezent ma formę vouchera, przeznaczonego do realizacji przez rok od daty zakupu. Warto jednak wiedzieć, że rezerwacja powinna być dokonana z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Wiele atrakcji można realizować przy udziale innych osób, ale sesja floatingu w Kielcach nie jest jedną z nich. Nie ma zezwolenia na przebywanie w danym miejscu żadnych oglądających – w atrakcji będzie mogła brać udział jedynie osoba, która posiada voucher. Należy przynieść go ze sobą na miejsce, aby zrealizować prezent.

Istnieją pewne warunki, które muszą zostać spełnione, by voucher mógł zostać zrealizowany. Przede wszystkim osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu, ani żadnych innych środków odurzających. Są również pewne przeciwwskazania do sesji floatingu, które trzeba brać pod uwagę. Wszelkie infekcje, podrażnienia czy uszkodzenia skóry – ze względu na duże stężenie soli – mogą okazać się bolesne. Jeśli więc skóra jest w jakiś sposób uszkodzona, nie należy zgłaszać się na zabieg. Inne przeciwwskazania to: stan zapalny ucha, epilepsja, psychozy i inne schorzenia psychiczne, zakrzepica, klaustrofobia, jak również ciąża (pierwszy trymestr). W dniu realizacji prezentu warto też unikać golenia czy depilacji, ponieważ podrażniają skórę i mogą skutkować różnymi jej uszkodzeniami.

Co jeszcze trzeba wiedzieć? Jeśli chodzi o obowiązujący strój, na pewno trzeba mieć ze sobą klapki. Z zabiegu można zaś korzystać albo w stroju kąpielowym, albo – jeśli ktoś tak woli – nago. Przed zabiegiem i po nim trzeba się też opłukać wodą.

Z uwagi na wysokie stężenie soli roztwór jest sterylny. Nie trzeba się więc niczego obawiać. Jedyne, co powinno obchodzić osobę, która wybiera się na sesję w kapsule, to możliwie jak najlepsze zrelaksowanie się! Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ mięśnie odpoczywają, umysł się wycisza, a czas trwania zabiegu jest dość długi, by organizm naprawdę odczuł różnicę. Sesja trwa około 60 minut i na pewno każdy wyjdzie z niej wypoczęty i rozluźniony!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 17.07.2020, 13:06

Warto skorzystać polecam!


 

Ładowanie danych ...