Floating Gdańsk

149.00
Kod produktu: PM0753
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabieg będzie trwał 60 minut. Należy pojawić się 10 minut przed nim.
Informacje dla oglądających:
Jedynie osoba posiadająca voucher będzie mogła brać udział w tej atrakcji.
Pogoda:
Pogoda nie będzie miała wpływu na realizowanie tej atrakcji.
Obowiązujący strój:
Należy mieć ze sobą klapki, zaś z zabiegu korzystamy albo nago albo w stroju kąpielowym. Do dyspozycji jest całe pomieszczenie włącznie z łazienką.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja powinna być dokonywana z minimum 7 dniami wyprzedzenia.
Wymagania:
Należy okazać voucher na usługę. Nie można korzystać z usług pod wpływem alkoholu albo pod wpływem innych środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Rzeźnicka 2/69
Ważność:
365 dni.

Trzeba pamiętać, by przed sesją się umyć, zaś po jej zakończeniu opłukać wodą. Nie powinno się stosować środków chemicznych. Wysokie stężenie soli zapewnia sterylność roztworu. Po każdej sesji woda w kapsule/kabinie będzie filtrowana, na noc dodawane są tam preparaty na bazie tlenu. Są one przygotowane tak, by uzdatniały wodę i chronią przed rozwojem patogenów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nie powinno się realizować zabiegu w przypadku infekcji, podrażnień czy uszkodzeń skóry, przy zapaleniu ucha, epilepsji, psychozach, schorzeniach psychicznych, zakrzepicy, klaustrofobii. Z sesji nie mogą korzystać kobiety w I trymestrze ciąży. W dniu realizacji zabiegu powinno się unikać golenia oraz depilacji.

Floating Gdańsk - mini SPA w osobistej kabinie na wyciągnięcie ręki

Jeśli zastanawiacie się jak oderwać się od trudnej codzienności to floating w Gdańsku będzie dla Was dobrą propozycja relaksu. W tym momencie mamy różne dostępne możliwości. Wśród tych chętnie wybieranych są różnego rodzaju zabiegi. Do interesujących opcji zaliczyć możemy właśnie floating, który będzie ciekawym sposobem na całkowite odizolowanie się od otoczenia, by osiągnąć stan równowagi psychicznej i fizycznej oraz pełen relaks. Floating w ostatnich latach stał się faktycznie dla wielu osób popularnym sposobem spędzania czasu, który ma służyć poprawie samopoczucia. 

Należy podkreślić, że floating w Gdańsku to świetna propozycja dla tych wszystkich osób, które zastanawiają się jak można całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego i uzyskać faktycznie taki stan relaksu, który będzie sprawiał, że czuć się będziemy komfortowo fizyczne i psychicznie. Kapsuła z wodą i wysokim stężeniem soli epsom, w której zostajemy całkowicie sami, odizolowani również akustycznie od świata zewnętrznego. Dzięki temu faktycznie dostajemy takie możliwości, w których mamy gwarancje, że będziemy czuć się komfortowo. Jednocześnie jednak zabieg dla osoby, która będzie z takiego środka spędzania czasu korzystała pierwszy raz może być czymś zaskakującym. Trzeba bowiem pamiętać, że będzie się zamkniętym w specjalnej kapsule i od strony psychicznej należy się do takiego stanu rzeczy przygotować..

Dobry sposób na relaks - Floating Gdańsk

Pomimo jakiegokolwiek zawahania każdy prędzej czy później powinien przekonać się, że floating w Gdańsku to świetny sposób  na spędzenie wolnego czasu i szansa na relaks. Nie trzeba obawiać się zanurzenia, ponieważ stężenie soli będzie utrzymywało ciało na powierzchni w stanie podobnym do nieważkości. Kapsuła jest w pełni bezpieczna, a panujące tam warunki mają sprawić, że uzyskanie pełnego relaksu psychicznego oraz fizycznego stanie się znacznie łatwiejsze.

Jeśli będziemy szukać sposobu na spędzanie czasu wolnego to powinniśmy oczywiście pamiętać, że dla każdego coś innego może stanowić udaną formę relaksu. Psychiczne oderwanie od codzienności jest jednak bardzo dobrym sposobem na uzyskanie równowagi w organizmie. Jeśli chodzi o takie kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę to fakt, że ta forma zabiegu będzie realizowana w warunkach, które będą w pełni bezpieczne dla osoby, która będzie z niego korzystała, dlatego bez obaw można z takiej oferty skorzystać.

Warto zauważyć, że to może być również dobrą propozycją jeśli chodzi o przygotowanie nietypowego prezentu. Jeśli wiemy, że ktoś jest osobą przemęczoną, ma różne trudności w codziennym życiu to voucher będzie ciekawą alternatywą dla tych typowych prezentów, po które zazwyczaj sięgamy. Warto więc na te propozycję zwrócić uwagę i faktycznie zainteresować się miejscami, gdzie takie możliwości są dostępne. W wielu przypadkach będzie to oczywiście sposób na to, by udanie spędzić czas, oderwać się od codzienności i uzyskać pełen relaks, bo godzina w kapsule zabiegowej to jak 4 godziny snu.

Co ważne jest to sposób na to, by budować równowagę zarówno psychiczną jak i fizyczną u osoby, która będzie chciała z takiego zabiegu skorzystać. Jeśli zastanawiacie się jak o siebie zadbać w wolnych chwilach to właśnie będzie dobre rozwiązanie. Wybierając miejsce, gdzie skorzystać będzie można z zabiegu w osobistym SPA warto oczywiście dobrze daną placówkę sprawdzić i wybrać takie miejsce, które zbiera pozytywne oceny pojawiających się klientów. Oczywiście nasze w Gdańsku do takich należy.

Voucher na zabieg można wykorzystać również w innych lokalizacjach dostępnych w tej kategorii przeżyć.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.11.2021, 09:51

Zdecydowanie najlepszy floating w trójmieście. Na pewno wrócę bo warto i polecam!


, 25.06.2020, 22:37

Zgadzam się z poprzednią opinią. Tak wypoczęta nie wróciłam z najlepszych wakacji ;)


, 16.05.2020, 11:25

Byłam już dosyć dawno i na pewno wrócę. Koleżanka mi poleciła ale nie byłam zbytnio przekonana przez wizytą. Wszystko się zmieniło zaraz po wyjściu. Wspaniałe odprężenie ;)


 

Ładowanie danych ...