Escape Room Zabrze

139.00
Kod produktu: PM0980
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2-5 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Wolności 311
Ważność:
365 dni.

Sprawdź nasz Escape Room! Zabrze zaskoczy Cię kreatywnością

Coraz więcej ludzi decyduje się na niecodzienne atrakcje. Społeczeństwu spodobał się ten zastrzyk adrenaliny i towarzyszące temu emocje i mówiąc szczerze, nikogo to nie powinno dziwić. W końcu codzienność staje się coraz bardziej szara, nudna i monotonna. Dlatego też tak wielu chce spróbować czegoś zupełnie nowego, a lekkie ukłucie strachu wcale nie jest dla nich czymś złym.

Myślałeś o tym, żeby spróbować czegoś szalonego? Jeżeli tak, mamy coś, co z pewnością przypadnie Ci do gustu. Czeka na Ciebie tajemniczy i pełen zagadek escape room. Zabrze ma do zaoferowania wyjątkowo trudne i skomplikowane pokoje zagadek, które zmuszą do myślenia i będą dla Ciebie i Twoich przyjaciół poważnym wyzwaniem. Tylko współpraca może pomóc Ci wygrać z naszym pokojem.

Na co więc czekasz? Zbierz ekipę, sprawdź, jakie scenariusze dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz ten, który najbardziej odpowiada. Gwarantujemy, że w zamkniętym pokoju dokładnie sprawdzimy Twoją pomysłowość, zaradność i kreatywność. Musisz pamiętać tylko, że czas w takich sytuacjach płynie wyjątkowo szybko, a stres i adrenalina rosną z każdą upływającą minutą. Powodzenia!

Jaki prezent? Polecamy Escape Room! Zabrze gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie

Mamy coś, co sprawia, że udane i wystrzałowe niespodzianki są bardzo proste do zrealizowania. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by zaskoczyć najbliższych swoją kreatywnością i niecodziennym podejściem do tematu. Co zrobić? Już mówimy, oto nasz krótki poradnik:

1. Wybierz swoje miasto.
2. Sprawdź dostępne pokoje i scenariusze.
3. Wybierz najbardziej interesujący.
4. Zamów voucher.
5. Podaruj go komuś szczególnemu!

Widzisz? To banalnie proste. Staramy się, by panel i menu nawigacyjne były proste i intuicyjne, a wrażenia z zakupów pozytywne. Dzięki temu zamawianie wyjątkowych prezentów jest po prostu łatwe i korzystne.

Same atrakcje to nie wszystko, liczy się także to, kto Ci towarzyszy w tych wyjątkowych chwilach. Dlatego też tak ważnie jest zorganizowanie odpowiedniej ekipy na nasz pokój zagadek. Tylko zgrana paczka poradzi sobie z tymi przeszkodami, dlatego wybieraj mądrze! Zawsze możesz też podarować komuś wejściówkę. Zostaniesz wtedy częścią jego załogi lub staniesz z boku, obserwując jego zmagania. Tak czy inaczej – świetna zabawa jest gwarantowana.

Voucher możesz wykorzystać w innych dostępnych miastach w tej kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 13:05

Dobry ubaw mieliśmy, ale udało się wyjść :)


 

Ładowanie danych ...