Escape Room Warszawa

139.00
Kod produktu: PM0750
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Kolumbijska 9
Ważność:
365 dni.

Dobry escape room Warszawa - zagadki czas zacząć

Escape room w Warszawie to dobra rozrywka dla całej rodziny, paczki przyjaciół lub pary małżeńskiej. To gra, w której liczyć będzie się Twój zmysł spostrzegawczy, spryt i inteligencja.

Ty i Twój zespół będziecie mieli godzinę na ukończenie misji i „ucieczkę” z pokoju. Udana ucieczka będzie wymagała od Ciebie znalezienia ukrytych wskazówek i rozwiązywania trudnych zagadek, które zostały ukryte w całym pomieszczeniu. Zajrzyj pod dywan lub przejrzyj książki na półkach i przyjrzyj się bliżej wszystkim tym obrazom na ścianie. Możesz znaleźć ciąg liczb, których potrzebujesz do zamka szyfrowego lub staromodnego klucza do kłódki. Wszędzie, gdzie spojrzysz, znajdziesz potencjalną wskazówkę, aby wydostać się z pokoju ewakuacyjnego lub zagadki czekające na rozwiązanie. Jednak pospiesz się, zegar zaczyna tykać od momentu wejścia do pokoju. Escape room w Warszawie to miejsce, w którym sprawdzisz, jak zachowujesz się w sytuacji stresowej, jak szybko potrafisz kojarzyć fakty i czy rzeczywiście jesteś spostrzegawczy.

Ucieczka z pokoju wymaga pracy zespołowej, szybkości, kreatywności i cierpliwości. Pokoje są idealne na rodzinne wakacje, integrowanie zespołu pracowników lub po prostu zabawę z przyjaciółmi. Pracujesz razem, aby odkryć wskazówki, jak wydostać się z pokoju. Nawet jeśli Ci się nie uda i nie wyjdziesz z escape room w Warszawie, to i tak cała drużyna będzie się świetnie bawić i tworzyć wspomnienia, którymi będziesz się dzielić przez długi czas. Możesz zaprosić dużą grupę do gry, ale możesz też spędzić wspaniały czas sam. Możesz zostać umieszczony w grze z nieznajomymi, którzy szybko staną się członkami drużyny.

Rozwój i kreatywność - escape room Warszawa

Escape room w Warszawie to zupełnie nowy sposób przeżywania przygody, łączący aktywność społeczną z interaktywnymi przygodami i wymagającymi łamigłówkami, gdzie gracze zanurzają się w zupełnie innym świecie z fabułą przypominającą hollywoodzkie hity. Nic dziwnego, że te zabawy, są tak uzależniające.

Escape room to wciągające doświadczenie, które zachęca do rozwiązywania problemów, pracy zespołowej i uzyskiwania wskazówek do osiągnięcia określonego celu. W ten sposób rozwijasz swoje funkcje poznawcze i edukacyjne. Pokoje oferują również graczom scenariusze wzbogacające edukację. Wyzwania i łamigłówki mogą być doskonałym sposobem na ćwiczenie pamięci i jej stymulowanie poprzez interakcję z językiem, symbolem lub kodem.

Niektóre pokoje ucieczki w Warszawie wymagają zapamiętywania, aby zachować informacje i przywołać je później w grze. Dzięki tej grze poprawiają się też nasze zdolności, jeśli chodzi o interakcje. W pokoju komunikacja jest najważniejsza. To także olbrzymia radość i satysfakcja z ukończonego wyzwania. Taka zabawa rozwija też twoje umiejętności motoryczne takie jak koordynacja ręka-oko i świadomość przestrzenna. Wykazano, że łamigłówki w pokoju mogą pomóc w szybszym poprawieniu umiejętności motorycznych. Zabawy tego typu zwiększają ilość dopaminy uwalnianej do mózgu. Podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek powoduje niewielkie uwolnienia dopaminy, a to z kolei pozwala czuć się nam lepiej.

Te same mechanizmy, które uwalniają dopaminę do mózgu i pomagają poprawić nastrój, również czynią cuda, jeśli chodzi o odprężenie. Ta gra to świetny sposób na ucieczkę od całego świata. Gdy znajdziesz się w pokoju, zostajesz przeniesiony do innego świata i możesz porzucić wszystkie codzienne stresy i problemy. Interaktywna zabawa i komunikacja społeczna, która jest niezbędnym elementem zabawy, to jednocześnie możliwość zyskania nowej wiedzy i umiejętności, które potem można przenieść do rzeczywistych sytuacji. To właśnie stolica funduje takie atrakcje.

Voucher można również wykorzystać w innych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...