Escape Room Szczecin

139.00
Kod produktu: PM0983
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2-5 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
Al. Niepodległości 18-22
Ważność:
365 dni.

Escape room Szczecin - na urodziny i nie tylko

Escape Room w Szczecinie, to propozycja dla wszystkich wielbicieli zagadek i łamigłówek. To rozrywka uniwersalna, w której udział mogą wziąć jednakowo dorośli, jak i dzieci. Escape Room w Szczecinie, to swoista gra intelektualna. Jej warunki są proste. Zostajesz zamknięty w pokoju na sześćdziesiąt minut i musisz w tym czasie znaleźć wyjście. Aby to zrobić, będziesz musiał sam lub w grupie rozwiązywać różne zagadki i zadania. Pomyślne rozwiązanie wszystkich zadań pozwoli zespołowi przejść dalej, uzyskać wskazówki i znaleźć właściwą ścieżkę, która doprowadzi do głównego wymogu - klucza do drzwi wejściowych. To znalezisko jest najważniejsze, ponieważ tylko on jest w stanie uwolnić drużynę i stać się symbolem ich zwycięstwa i udanego przejścia pokoju misji.

Pokoje misji mogą być oparte na zróżnicowanej fabule. Uczestnictwo w zabawie pozwoli ci wcielić się w rolę detektywa lub uczestnika horroru. Wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji. Niewątpliwą zaletą każdego pokoju zadań jest jego wyjątkowość i oryginalność. Nawet jeśli uda ci się przejść pomyślnie jedną misję, to nadal interesujące będzie przetestowanie swoich umiejętności w innym pokoju. Każde kolejne odkrycie, to nowe wrażenia i pozytywne doświadczenia. W grze nie ma potrzeby używania siły fizycznej - nie pozwala to na osiągnięcie niezbędnej wydajności. Każda gra przygodowa oparta jest na oryginalnym i niepowtarzalnym scenariuszu, a zwycięstwo wymaga zaangażowania intelektualnego uczestników.

Escape Room Szczecin – rozrywka dla każdego

Escape Room w Szczecinie to rozrywka dla każdego, kto chcę spróbować swoich sił w grze logicznej. Za główny cel każdej wyprawy uważa się wyjście z pokoju, w tym celu konieczne będzie rozwiązanie zagadek i odnalezienie ukrytych tam wskazówek. Pokój ucieczki, to nie tylko gra oparta na myśleniu i „duchu zespołu” - tutaj gracze będą musieli dokonać trudnego wyboru, poprawnie wybierać rozwiązania i polegać na logicznym myśleniu. Każdy pokój misji jest ozdobiony kolorowymi dekoracjami, wyposażonymi w różne urządzenia, napędzane środkami elektronicznymi lub mechanicznymi. Wszystkie są wyposażone w efekty specjalne, które zapewniają całkowite zanurzenie w atmosferze gry.

W misji uczestniczy od dwóch do pięciu osób. Gracze mają możliwość wykazania się i wykazania swoich umiejętności podczas rozwiązywania skomplikowanych zagadek, a te trzeba rozwiązywać szybko - czas na ukończenie zadania jest ograniczony. W ciągu godziny musisz w pełni zbadać cały pokój, znaleźć wskazówki, które można wykorzystać do rozwiązania problemu. Pokój zagadek w Szczecinie obfituje w skrzynki i przedmioty, których użycie powinno przyczynić się do rozwiązania zagadek, gdy szukasz wyjścia z zamkniętego pokoju.

W zadaniu obowiązują ograniczenia - mogą brać w nim udział wyłącznie osoby trzeźwe, niebędące pod wpływem środków odurzających. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a także na świętowanie urodzin lub okazja do spędzenia wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Rozwiązywanie zagadek jest świetnym sposobem na zwiększenie zdolności do zapamiętywania informacji i ćwiczenia pamięci. Większość pokoi ewakuacyjnych wymaga skupienia energii na zatrzymywaniu informacji, ponieważ będziesz musiał przywołać je później w grze. Taka zabawa poprawia też komunikację i zdolności społeczne. Pokoje ewakuacyjne zmuszają uczestników zabawy, aby wykorzystali swoje umiejętności komunikacyjne. Stawiają cię w sytuacjach, w których musisz omawiać rozwiązania i pracować nad pokonywaniem wyzwań jako zespół. Szczecin zaprasza do pokoju zagadek na urodziny i nie tylko!

Voucher jest możliwy do wykorzystania w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...