Escape room Sopot

139.00
Kod produktu: P0005024
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Podczas rezerwacji należy dokonać wyboru miejsca realizacji i scenariusza gry. Tematyka pokoi może ulec zmianie. W zależności od lokalizacji w grze bierze udział od 2 do 5 osób.
Wymagania:
Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.
Lokalizacja:
Al. Niepodległości 720, poziom -1
Ważność:
365 dni.

Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji. Jeśli chcesz wybrać lokalizację przed zakupem, przejdź TUTAJ.

Escape room to zespołowa gra logiczna. Grupa uczestników zamykana jest w pokoju, w którym przygotowane zostały zagadki, szyfry, rebusy i łamigłówki. Przed upływem 60 minut należy rozwiązać wszystkie zadania, by znaleźć klucz do drzwi i opuścić pomieszczenie.


Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na miejscu z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu podarować wizytę w escape room?

  • osobie, która lubi wyzwania
  • dla przyjaciół, którzy uwielbiają spędzać czas w niebanalny sposób
  • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
  • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to gry akcji na żywo, które są próbą odwzorowania świata komputerowego w realnej rozrywce. Grupa kilku uczestników zostaje zamknięta w pomieszczeniu, najczęściej na okres 60 minut. W tym czasie muszą wspólnymi siłami rozwiązać zagadkę, odkryć jakieś tajemnice.Większość zagadek opiera się na poszukiwaniu kluczy czy kodów do kłódek, a pomieszczenia, w których uczestnicy zostają 'uwięzieni' są tematyczne. Każde z nich skrywa w sobie zupełnie inną historię i stawia przed graczami wiele, przeróżnych pytań. Rozwikłanie tajemnicy przed upływem czasu jest jednoznaczne ze zwycięstwem i opuszczeniem pokoju o własnych siłach z pełną satysfakcją. Osoby, którym nie uda się rozwiązać zagadki w określonym czasie, pomieszczenie opuszczają dzięki pomocy tzw. Mistrza Gry. W trakcie gry również można czasem liczyć na wskazówki od Mistrza.

Wybór pokoju

W przypadku każdej gry escape room zaproponowanych zostało kilka scenariuszy gry. Przed zakupem należy zapoznać się z tematyką każdego pokoju i wybrać jeden.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • przygoda w escape room to oryginalny i zaskakujący prezent
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek
  • można zrealizować go ze znajomymi
  • to alternatywna rozrywka do wyjścia do kina czy na kręgle

Poznaj również ofertę na: prezenty na 18

Dzisiaj polecamy escape room. Sopot przygotował solidną ofertę!
 
Pora na atrakcję dla wszystkich miłośników kina, książek i gier komputerowych. Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie w sytuacji, z którą musiał zmierzyć się Twój ulubiony bohater? Teraz to możliwe, wystarczy odwiedzić nasz pokój zagadek! Gwarantujemy, że łamigłówki, które tam na Ciebie czekają, będą wymagały pełnego skupienia i istnej burzy mózgów. Dlatego też zabranie ze sobą ekipy najlepszych przyjaciół, jest tutaj jak najbardziej wskazane. W końcu escape roomy to gra zespołowa – tylko współpracując można wygrać i uciec przed czasem.
 
Warto zapoznać się z tematyką, która charakteryzuje każdy escape room. Sopot może pochwalić się wieloma różnymi tematykami, więc znalezienie czegoś szczególnego i pociągającego, nigdy nie jest trudne. Taka atrakcja jest świetną alternatywą dla kina, kręgli czy domówek. To coś zupełnie nowego i to właśnie dlatego pokój zagadek cieszy się aż taką popularnością.
 
Szczególnie istotne jest to, że każdy pokój ma swoją własną fabułę i jest inaczej stylizowany. To pomaga w pobudzeniu wyobraźni i całkowitemu oddaniu się nadchodzącej przygodzie. Wystarczy zebrać ekipę przyjaciół i zacząć wyzwanie. Ale, żeby nie było – ostrzegamy! Tylko pełne skupienie i zaangażowanie może pomóc w pokonaniu naszych pokojów. Jednak bez obaw – o to, byś zapomniał o całym świecie, zadba nasza klimatyczna i pieczołowicie przygotowana aranżacja.
 

Najlepszy prezent? Polecamy escape room! Sopot zaprasza zgrane ekipy!

Wypad do pokoju zagadek zawsze będzie strzałem w dziesiątkę – zwłaszcza jeżeli myślisz o udanej niespodziance. Szczególnie popularne stało się to wśród młodzieży i młodych dorosłych. To właśnie oni odznaczają się największą kreatywnością, a escape room, jako prezent na osiemnastkę jest po prostu hitem.
 
Voucher na taką przygodę możesz podarować każdemu. Zdobędziesz bez trudu, jeśli zastosujesz się do trzech prostych kroków:
 
1. Wybierz dogodną lokalizację i atrakcję.
2. Zapłać online i odbierz voucher.
3. Zarezerwuj właściwy termin.
 
Wystarczą Ci trzy minuty, by zdobyć prezent, który zapewni solidną porcję adrenaliny i fenomenalne wrażenia. Taka atrakcja po prostu musi przypaść do gustu – od tej reguły nie ma żadnych odstępstw. Chcesz gwarancję, że niespodzianka będzie udana? Postaw na escape room!  Sopot zaskoczy pomysłowością jak nigdy wcześniej!
 
Bo w końcu o to chodzi, prawda? Przy tworzeniu prezentu dla kogoś szczególnego, najważniejsza zawsze jest kreatywność. To właśnie pomysł jest fundamentem sukcesu, a my mamy ich całkiem sporo. Dlatego też naszych atrakcji nigdy nie zabraknie! Zawsze znajdziesz tutaj coś wyjątkowego i specjalnego. Voucher możesz wykorzystać również w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 29.06.2020, 18:05

Bardzo trudno było wyjść ale ostatecznie udało się. Bardzo fajna atrakcja i warto spróbować :)


 

Ładowanie danych ...