Escape Room Sopot

139.00
Kod produktu: PM0748
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
Al. Niepodległości 720, poziom -1
Ważność:
365 dni.
Dzisiaj polecamy escape room. Sopot przygotował solidną ofertę!
 
Pora na atrakcję dla wszystkich miłośników kina, książek i gier komputerowych. Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie w sytuacji, z którą musiał zmierzyć się Twój ulubiony bohater? Teraz to możliwe, wystarczy odwiedzić nasz pokój zagadek! Gwarantujemy, że łamigłówki, które tam na Ciebie czekają, będą wymagały pełnego skupienia i istnej burzy mózgów. Dlatego też zabranie ze sobą ekipy najlepszych przyjaciół, jest tutaj jak najbardziej wskazane. W końcu escape roomy to gra zespołowa – tylko współpracując można wygrać i uciec przed czasem.
 
Warto zapoznać się z tematyką, która charakteryzuje każdy escape room. Sopot może pochwalić się wieloma różnymi tematykami, więc znalezienie czegoś szczególnego i pociągającego, nigdy nie jest trudne. Taka atrakcja jest świetną alternatywą dla kina, kręgli czy domówek. To coś zupełnie nowego i to właśnie dlatego pokój zagadek cieszy się aż taką popularnością.
 
Szczególnie istotne jest to, że każdy pokój ma swoją własną fabułę i jest inaczej stylizowany. To pomaga w pobudzeniu wyobraźni i całkowitemu oddaniu się nadchodzącej przygodzie. Wystarczy zebrać ekipę przyjaciół i zacząć wyzwanie. Ale, żeby nie było – ostrzegamy! Tylko pełne skupienie i zaangażowanie może pomóc w pokonaniu naszych pokojów. Jednak bez obaw – o to, byś zapomniał o całym świecie, zadba nasza klimatyczna i pieczołowicie przygotowana aranżacja.
 

Najlepszy prezent? Polecamy escape room! Sopot zaprasza zgrane ekipy!

Wypad do pokoju zagadek zawsze będzie strzałem w dziesiątkę – zwłaszcza jeżeli myślisz o udanej niespodziance. Szczególnie popularne stało się to wśród młodzieży i młodych dorosłych. To właśnie oni odznaczają się największą kreatywnością, a escape room, jako prezent na osiemnastkę jest po prostu hitem.
 
Voucher na taką przygodę możesz podarować każdemu. Zdobędziesz bez trudu, jeśli zastosujesz się do trzech prostych kroków:
 
1. Wybierz dogodną lokalizację i atrakcję.
2. Zapłać online i odbierz voucher.
3. Zarezerwuj właściwy termin.
 
Wystarczą Ci trzy minuty, by zdobyć prezent, który zapewni solidną porcję adrenaliny i fenomenalne wrażenia. Taka atrakcja po prostu musi przypaść do gustu – od tej reguły nie ma żadnych odstępstw. Chcesz gwarancję, że niespodzianka będzie udana? Postaw na escape room!  Sopot zaskoczy pomysłowością jak nigdy wcześniej!
 
Bo w końcu o to chodzi, prawda? Przy tworzeniu prezentu dla kogoś szczególnego, najważniejsza zawsze jest kreatywność. To właśnie pomysł jest fundamentem sukcesu, a my mamy ich całkiem sporo. Dlatego też naszych atrakcji nigdy nie zabraknie! Zawsze znajdziesz tutaj coś wyjątkowego i specjalnego. Voucher możesz wykorzystać również w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 29.06.2020, 18:05

Bardzo trudno było wyjść ale ostatecznie udało się. Bardzo fajna atrakcja i warto spróbować :)


 

Ładowanie danych ...